Atrakcje na eventy

Od 17 lat podejmujemy się realizacji niestandardowych projektów, wymagających kreatywności, wiedzy i doświadczenia. W swojej pracy łączymy zaawansowane technologie, dzięki czemu osiągamy zamierzony efekt.

Projektujemy (i budujemy):

Gry i aplikacje multimedialne.

Gry i aplikacje multimedialne

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe

Urządzenia multimedialne

Urządzenia na eventy

Systemy IT

Systemy IT

Sieci internetowe

Sieci internetowe

Gry i aplikacje multimedialne

Na zamówienie przygotowujemy gry i aplikacje mobilne dostosowane do wymagań i specyfiki konkretnego wydarzenia (targi, akcje promocyjne, imprezy firmowe czy integracyjne). Odpowiadamy za całokształt realizacji: od projektu graficznego, poprzez stworzenie wersji mobilnej na Android oraz iOS, na testach i wdrożeniu aplikacji kończąc.

Aplikacje mobilne, które tworzymy są przyjazne użytkownikom, łatwe w obsłudze i bardzo estetyczne – dbamy, by oprócz funkcjonalności odznaczały się również schludnym interfejsem i elegancką szatą graficzną. Poniżej kilka przykładowych realizacji.

Expo 2017 Astana International

Aplikacje interaktywne sterowane dotykiem. Realizacja prezentuje polskie osiągnięcia i rozwiązania technologiczne na arenie międzynarodowej.

Zobacz Case Study

Do your own

Aplikacja na tablet. Użytkownicy mogą wspólnie stworzyć spersonalizowany gadżet np. torbę na drobiazgi, czapkę z daszkiem, koszulkę.

Movie quiz

Aplikacja umożliwia oglądanie filmu na kioskach interaktywnych. Po projekcji wszyscy uczestnicy (jednocześnie) biorą udział w quize i odpowiadają na pytania związane z tematyką filmu.

Piłkarzyki

Interaktywna gra sterowana żyroskopem w smartfonie. Gra dla dwóch zawodników, którzy rywalizują ze sobą, zdobywając punkty w określonym czasie.

Snake

Gra zespołowa, sterowana za pomocą tabletów. Każdy gracz odpowiada za inny kierunek ruchu węża. Na końcu gry pojawia się ranking z najlepszymi drużynami.

Skodopoly

Gra wzorowana na „Monopoly”. Na potrzeby realizacji przygotowaliśmy aplikację na tablet do eliminacji uczestników oraz system webowy do naliczania punktów i przypisywania numerów.

Rejestracja elektroniczna

Aplikacja na tablety i smartfony dla firm organizujących imprezy masowe, na których wymagane jest potwierdzenie obecności.

Interaktywne automaty vendingowe

Interaktywne maszyny vendingowe to jeden z najnowszych trendów, wykorzystywanych w nowoczesnym marketingu. Niecodzienny obiekt jakim jest interaktywny automat, wzbudza zainteresowanie i skutecznie przyciąga uwagę przechodniów. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji naszego autorstwa.

Radiościomierz

Urządzenie mierzące poziom radości. Wydaje upominek po wykonaniu angażującego zadania.

Zobacz Case Study

Automat wydający okulary i kupony

Urządzenie rozpoznaje dwa rodzaje żetonów i na tej podstawie wydaje upominki.

Urządzenia na eventy

Specjalizujemy się w przystosowywaniu urządzeń multimedialnych na potrzeby wszelkiego rodzaju targów, akcji marketingowych i eventowych. Wiemy jak ważne jest zaangażowanie uczestników, dlatego w naszych realizacjach chętnie wykorzystujemy elementy gamifikacji, stosując mechanizmy z gier. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Siłomierz – młot

Urządzenie za pomocą którego uczestnik mierzy siłę uderzenia. Jego największym atutem jest odporność na silne uderzenia.

Labirynt

Gra sterowana za pomocą rąk uczestników. Urządzenie posiada cztery uchwyty, które umożliwiają sterowanie kulką poruszającą się po torze.