Magic Mirror

Dotykowe lustro – hit każdego eventu!

Eleganckie i stylowe lustro, a jednocześnie zaawansowana technologicznie atrakcja.

Więcej

Funbudka

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Funbudka to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Autorskie rozwiązanie, jako jedynie na rynku, łączy możliwości kilku urządzeń.

Więcej

Gifbudka

Animowany GIF z eventu

Gifbudka to świetny pomysł na przełamanie rutyny. Atrakcja integruje gości eventu i zachęca do wyzwolenia pozytywnych emocji.

Więcej

Fotobudka

Zabawne zdjęcie z eventu

Fotobudka wprawi w radosny nastrój i rozkręci każdy event. To idealna atrakcja na wszelkiego typu imprezy firmowe i integracyjne.

Więcej

Greenbox

Zdjęcie w dowolnej aranżacji

Greenbox przeniesie Cię w świat marzeń. Dzięki technologii możesz znaleźć się w dowolnej scenerii, dopasowanej do Twojego eventu.

Więcej

Wynajem fotobudki na imprezę

Organizując event, imprezę firmową, akcję promocyjną czy wesele, coraz częściej szukamy dodatkowych atrakcji, które przyciągną gości i podgrzeją atmosferę. Obecnie dużą popularnością cieszy się budka fotograficzna, zwana inaczej fotobudką. Można się z nią spotkać także w centrach handlowych, na różnego rodzaju eventach, targach czy konferencjach, a nawet w muzeach.

Fotobudka – co to właściwie jest?

Budka fotograficzna to urządzenie wykonujące zdjęcia, które natychmiastowo je drukuje. Wystarczy przybrać odpowiednią pozę, poczekać kilka sekund i już. Pamiątka gotowa. Budka fotograficzna to doskonały sposób na integrację i gwarancja dobrej zabawy. Zamienia poważnych gości w roześmianych poszukiwaczy wrażeń. Wspólne zdjęcia z fotobudki z pewnością pozwolą przełamać lody i rozładują atmosferę, która bywa napięta, zwłaszcza na początku spotkania. Aby budka fotograficzna dostarczyła nam jeszcze więcej rozrywki, warto zdecydować się na zabawne akcesoria do fotobudki. Wszyscy lubimy się przebierać, a takie zdjęcie może poprawiać nam humor jeszcze przez długi czas po zakończeniu imprezy.

Fotobudka – wynajem doskonałym pomysłem dla organizatorów imprez

Na wynajem fotobudki decydują się organizatorzy akcji marketingowych, wesel, spotkań integracyjnych oraz wielu innych wydarzeń, takich jak urodziny czy studniówka. Wynajem fotobudki możliwy jest na określony czas, w którym można wykonać nieograniczoną ilość zdjęć. Akcesoria do fotobudki to zabawne nakrycia głowy, okulary i inne rekwizyty, czyniące zdjęcia jeszcze bardziej wyjątkowymi i wywołujące niepohamowany śmiech. Oryginalne tło do fotobudki dodatkowo uatrakcyjni fotografie i wzmocni komiczny efekt. Wynajem fotobudki to pewny sposób na urozmaicenie spotkania i stworzenie niesamowitego klimatu fantastycznej zabawy.

Zdjęcia z fotobudki – wspaniała okazja do promocji

Pozyskaniu nowych klientów sprzyjają atrakcyjne wydarzenia, promujące firmę i jej produkty. Doskonałym narzędziem marketingowym jest właśnie fotobudka. Cena jej wynajmu nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę oryginalną reklamę, jaką stanowi. Dodatkowo, możemy liczyć na umiejscowienie naszego logo na urządzeniu i zdjęciach. Akcesoria do fotobudki także mogą nawiązywać do Twojej firmy, podobnie jak i tło. Do fotobudki, prędzej czy później pospieszy każdy gość, który ma ochotę na dobrą zabawę. Jest to niesamowita okazja do zdobycia potencjalnych klientów i zyskania nieco rozgłosu.

Wynajem fotobudki na wesele – atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych zdjęć

Budka fotograficzna na weselach pojawia się coraz częściej. Stanowi rewelacyjną rozrywkę dla gości, którzy w przerwach między tańcem, a smakowitymi posiłkami chcą sobie zafundować trochę śmiechu. Tło do fotobudki może nawiązywać do wyjątkowego wydarzenia, jakim z pewnością jest ślub, a para młoda zyska niepowtarzalną pamiątkę w postaci zdjęć przyjaciół i rodziny w zabawnych pozach, wyposażonych w niecodzienne akcesoria do fotobudki. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, nie będzie więc rzucać się w oczy. Zdjęcia z fotobudki dostępne są natychmiast, w przeciwieństwie do tych wykonywanych przez ślubnego fotografa.