W ramach naszych działań wykorzystujemy potencjał nowoczesnych technologii. Human Joystick to jedna z naszych propozycji, która sprawdza się jako urozmaicenie eventów. Dla naszego klienta – Pracuj.pl zaprojektowaliśmy tematyczną grę sterowaną ruchem ciała.

Gra human joystick z pracuj.pl

Angażujący marketing z Human Joystick

Jest to potężne narzędzie marketingowe, które towarzyszyło I wciąż towarzyszy wydarzeniom branżowym czy rozrywkowym, na których brand Pracuj.pl chce zaznaczyć swoją obecność. Gry kinowe z wykorzystaniem interaktywnych rozwiązań pozwalają zbudować pozytywny wizerunek marki – jako takiej, która podąża za najnowocześniejszymi trendami w zakresie technologii i reklamy oraz takiej, która dba o atrakcje uczestników spotkania również na poziomie organizacji rozrywki pomiędzy ważnymi punktami wydarzenia.

Gry sterowane ruchem ciała

Coraz więcej organizatorów imprez, w tym także różnorodnych konferencji, decyduje się na atrakcje eventowe w postaci gier oraz zabaw lub interaktywnych aplikacji. Potrafią znacznie umilić czas, ale także za ich pomocą można wykreować własną markę i budzić pozytywne skojarzenia. Ejsak Group skupia grupę kreatywnych specjalistów z działu IT, którzy, doskonale znając zdobycze nowoczesnych technologii, tworzą multimedialne atrakcje na potrzeby konkretnych wydarzeń czy zamówienia firm. Niezależnie od branży, jaką się Państwo zajmują, realizujemy każde zlecenie w oparciu o rzetelną wiedzę z zakresu nowych mediów. Stale dokształcamy się w obrębie naszej dyscypliny, dlatego wciąż jesteśmy w stanie zaproponować coraz to nowe pomysły i rozwiązania, które wesprą i uatrakcyjnią każde wydarzenie. Tworzenie interaktywnych doświadczeń to nasza specjalność, za którą zostaliśmy wyróżnieni licznymi nagrodami.

Human joystick – sposób na rozrywkę

Jednym z naszych projektów jest human joystick – interaktywna gra sterowana ruchem ciała. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii można napędzać ruch obiektem na ekranie. Jest to gra idealna zarówno dla jednej osoby, jak i całej grupy. Zaletą takiej rozrywki jest intuicyjna obsługa, która pozwala nawet dzieciom na udział w zabawie. To świetne urozmaicenie eventów, ale także czasu oczekiwania na określone punkty programu czy seans. Human joystick to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli budować wizerunek marki, reklamować ją, dzięki czemu pozostaje w pamięci odbiorcy. Wspólnie z portalem Pracuj.pl stworzyliśmy grę opartą na tej technologii. Projekt skierowaliśmy do studentów i pracowników. Same prace przebiegły w miłej atmosferze – po przedstawieniu projektu przeszliśmy do pracy nad grafiką oraz mechaniką gry, które pozwoliły nam stworzyć angażującą, niepowtarzalną i zabawną rozrywkę opartą o human joystick. W ramach naszej działalności współpracujemy z wieloma markami, tworząc oryginalne projekty interaktywne.

Atrakcja na eventy i konferencje biznesowe

Fascynujące gry tworzone przez naszych specjalistów angażują odbiorców, zapewniając im wiele frajdy podczas różnego rodzaju eventów i konferencji. Nasz zespół to zaangażowani profesjonaliści, którzy wyróżniają się kreatywnością, solidnością i znajomością najnowszych technologii. Human joystick to autorski silnik GoFX – ten system został wyróżniony w międzynarodowym konkursie Intel Business Challenge. Gwarantujemy, że personalizacja zostanie zaprojektowana zgodnie z Państwa wymaganiami oraz będzie odpowiadała wyświetlanej treści. Zapewniamy indywidualną grafikę i animację oraz logo firmowe na planszy. W ten sposób pomożemy wypromować każdą markę, która zdecyduje się na współpracę z naszą firmą. Wszelkie atrakcje multimedialne i interaktywne przygotowujemy z myślą o zachowaniu atrakcyjności i zaangażowaniu odbiorców.

Please wait...

Leave a Reply