Aplikacje dla muzeów

Nowoczesne rozwiązania wystawiennicze i interaktywne ekspozycje

Uatrakcyjnienie ekspozycji muzealnej o elementy multimedialne jest doskonałym sposobem na znaczące zwiększenie liczby odwiedzających, udostępnienie widzom niesamowitych wrażeń, a co najważniejsze, zachęcenie do częstszych wizyt w muzeach. W Ejsak Group doskonale rozumiemy potrzeby instytucji muzealnych. Projektujemy i tworzymy zaawansowane technologicznie aplikacje dla muzeów, korzystanie z których w świecie zdominowanym przez urządzenia multimedialne jest koniecznością w każdym muzeum. Nowoczesne, oparte na technologii dotykowej aplikacje dla muzeów, precyzyjnie dopasowujemy do indywidualnego charakteru każdej ekspozycji. Nasze autorskie, innowacyjne oprogramowanie dla muzeów może z powodzeniem być wykorzystywane zarówno przy ekspozycjach stałych oraz czasowych.

aplikacja muzealna dla grupy azoty

Indywidualne scenariusze aplikacji dla muzeów od Ejsak Group

Nasz kreatywny zespół specjalistów doskonale rozumie jak ważne jest indywidualne podejście podczas tworzenia koncepcji i oprogramowania dla muzeów. Każda wystawa ma bowiem indywidualny charakter i wymaga odpowiedniego, spójnego otoczenia multimedialnego. Opracowujemy indywidualne projekty dla każdego zlecenia, u podstaw których leży niepowtarzalny charakter wystawy. Aplikacje dla muzeum od Ejsak Group w doskonały sposób łączą się z charakterem wystawy, a także precyzyjnie trafiają do grupy docelowej, do której ekspozycja jest skierowana. Tworzymy angażujące edukacyjne gry multimedialne dla dzieci, potęgujące zainteresowanie i ciekawość tematyką wystawy muzealnej. Dla dorosłych przygotowujemy ciekawe katalogi multimedialne, makiety i animacje 2d i 3d, stoły multimedialne i wiele innych aplikacji muzealnych, których wykorzystanie skutecznie zwiększa zainteresowanie i pogłębia wiedzę zwiedzających.

Nasze projekty dla muzeów to:

  • aplikacje na smartfony i tablety,
  • interaktywne gry edukacyjne,
  • aplikacje dotykowe i sterowane ruchem,
  • zaawansowane technologicznie rozwiązania multimedialne.
interaktywna ekspozycja muzealna

Multimedialne muzea z Ejsak Group

Wykorzystaj możliwości, jakie daje współpraca z Ejsak Group. Zaangażowany zespół kreatywnych specjalistów, pozwoli zmienić tradycyjne ekspozycje w prawdziwie multimedialne muzeum. Oferujemy oryginalne pomysły, nowoczesne realizacje, a także wyjątkową skuteczność działania. Współpraca z Ejsak Group to gwarancja najwyższej jakości realizacji, nieszablonowego podejścia i unikatowych projektów dla każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu multimedialnego muzeum.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania związane z zaprojektowaniem i utworzeniem aplikacji dla muzeum na potrzeby każdej ekspozycji.

aplikacja dla muzeum politechniki warszawskiej
Please wait...