Atrakcje eventowe – kreatywność, wiedza i doświadczenie

Dzięki dużemu zaangażowaniu w podejmowane działania, wysokiej jakości świadczonych usług oraz doskonałej znajomości branży eventowej, udało nam się zdobyć zaufanie licznych Klientów. Nie boimy się wyzwań, a atrakcje eventowe to nasza specjalność. Poza popularnymi rozrywkami, takimi jak fotobudka czy green screen, oferujemy niestandardowe atrakcje na eventy, stworzone na indywidualne potrzeby i dopasowane do charakteru spotkania.

Aby zapewnić naszym Klientom to, co najlepsze, sięgamy po najbardziej zaawansowane technologie i nowoczesne rozwiązania. Projektujemy atrakcje eventowe, wykonujemy je i zajmujemy się ich obsługą podczas imprezy. Jesteśmy na rynku od 17 lat i nieustannie rozwijamy się, poszerzając zakres usług. Na potrzeby wydarzenia tworzymy niepowtarzalne gry i aplikacje multimedialne, wynajmujemy urządzenia, dostarczające rozrywki i automaty vendingowe. Nasze atrakcje na eventy są niezawodne, profesjonalne i innowacyjne.

Projektujemy (i budujemy):

Gry i aplikacje multimedialne.

Gry i aplikacje multimedialne

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe

Urządzenia multimedialne

Urządzenia na eventy

Systemy IT

Systemy IT

Sieci internetowe

Sieci internetowe

Dedykowane gry i aplikacje multimedialne – podnieś prestiż swojego wydarzenia

Tego typu atrakcje eventowe cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza podczas akcji promocyjnych. Wyjątkowa forma zabawy, nawiązująca do celu wydarzenia pomoże zapamiętać produkt lub markę i zaangażuje uczestników. Atrakcje na eventy w postaci pasjonujących gier to doskonałe rozwiązanie także na imprezy firmowe i integracyjne. Podgrzeją atmosferę i zachęcą do wspólnego spędzania czasu. Nasze projekty są dopracowane w najmniejszym szczególe. Aplikacje mobilne łączą w sobie estetyczny wygląd, intuicyjną obsługę i dużą funkcjonalność.

Wykorzystaj potencjał automatów vendingowych

Mimo że mamy na koncie mnóstwo zakończonych sukcesem realizacji, nie ustajemy w wysiłkach, by poprzeczka była coraz wyżej. Atrakcje eventowe w formie maszyn vendingowych to wyjątkowo skuteczne narzędzie marketingowe. Element zabawy i nagroda w postaci niewielkiego upominku z pewnością wzbudzą zainteresowanie gości. Stworzymy maszynę specjalnie dla Ciebie i pomożemy Ci urozmaicić spotkanie. Nasze referencje to pozytywne opinie Klientów, których grono z dnia na dzień staje się coraz większe.

Urządzenia na eventy

Specjalizujemy się w przystosowywaniu urządzeń na potrzeby wszelkiego rodzaju targów, akcji marketingowych i eventowych. Wiemy jak ważne jest zaangażowanie uczestników, dlatego w naszych realizacjach chętnie wykorzystujemy elementy gamifikacji, stosując mechanizmy z gier. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów, z których jesteśmy szczególnie dumni.

W przypadku zamówień na atrakcje Siłomierz i Labirynt należy liczyć się z dłuższym czasem realizacji oraz zwiększonym kosztem produkcji ze względu na dostępność materiałów.

Stoły multimedialne i aplikacje sterowane dotykiem

Wykorzystanie ekranów dotykowych niesie za sobą wiele możliwości. Naszym klientom oferujemy liczne atrakcje na eventy w postaci emocjonujących, uwzględniających rywalizacje pomiędzy uczestnikami gier, sterowanych dotykiem. Tworzymy rozwiązania przeznaczone zarówno na tablety, jak i inne urządzenia multimedialne. Szczególną atrakcję stanowią stoły dotykowe i przygotowane z myślą o nich zabawy.

Gry i zabawy sterowane ruchem – świetna zabawa nowoczesną technologią

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technicznie systemów kinetycznych, tworzymy wyjątkowe gry, którymi kieruje się poprzez wykonywane gesty lub ruchy ciała. Atrakcje na eventy w takiej formie wywołują duże emocje wśród uczestników i znacznie podnoszą wyjątkowość imprezy. Zamieniają przeciętne spotkanie w wydarzenie, o którym trudno będzie zapomnieć. Atrakcje eventowe tego typu to m.in. podłoga interaktywna i Human Joystick.

Nietypowe projekty na zamówienie

Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami, stworzonymi na potrzeby naszych Klientów. Podczas pracy nad projektem łączymy różne technologie i opracowujemy kreatywne rozwiązania. Wykonujemy atrakcje eventowe na wydarzenia organizowane z dużym rozmachem, gale i bankiety, a także na imprezy mniejszego kalibru, targi, akcje promocyjne i imprezy firmowe. Nasze realizacje to m.in. interaktywna przymierzalnia czy Thermoscanner.

Postaramy się, by Twój event stał się niezapomnianym wydarzeniem

Nieważne, czy masz pomysł na uatrakcyjnienie imprezy czy potrzebujesz inspiracji. Pomożemy zrealizować Twoją wizję lub przedstawimy Ci naszą. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i niesamowitych efektów. Stworzone przez nas atrakcje eventowe wzbudzą zainteresowanie uczestników i pomogą zrealizować Twój cel. Zapewnij swojemu wydarzeniu niecodzienną oprawę i skontaktuj się z nami. Rezultat przewyższy Twoje oczekiwania.

Please wait...