Please wait...

Atrakcje na imprezę firmową

Impreza firmowa to szczególny rodzaj eventu, który ma przede wszystkim rozładowywać napięcia, które gromadzą się w każdej pracy. Impreza firmowa ma służyć rozrywce i integracji. Podczas takiego eventu spotykają się osoby, które spędzają ze sobą codziennie bardzo dużo czasu, ale w gruncie rzeczy nie znają się zbyt dobrze. Warto zaproponować uczestnikom angażujące inkluzywne aktywności i atrakcje. Impreza firmowa daje możliwość pokazania swojego mniej znanego oblicza, poznania się wzajemnie, porozmawiania o czymś innym niż praca. Aby taka impreza wypadła dobrze, musi być przemyślana, dopracowana i przede wszystkim bogata w atrakcje. Atrakcje na imprezy firmowe, które oferujemy, to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz ciekawych strategii, które w efekcie dają przede wszystkim mocne, na długo pozostające w pamięci, wrażenia.

Projektujemy (i budujemy):

Gry i aplikacje multimedialne.

Gry imprezowe i aplikacje

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe

Urządzenia multimedialne

Urządzenia na imprezy firmowe

Systemy IT

Systemy IT

Sieci internetowe

Sieci internetowe

Multimedialne gry integracyjne – oferta dla firm

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku zaowocowało bogatą ofertą różnego rodzaju atrakcji na imprezy firmowe, także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W zależności od rodzaju wydarzenia i zapotrzebowania klienta, proponujemy bardzo atrakcyjne zabawy oraz gry – oferta obejmuje fotobudkę z możliwością zmiany tła oraz malowania światłem, tablice multimedialne do tworzenia graffiti, termowizyjne selfie czy gry zespołowe, takie jak interaktywny Snake, Labirynt czy Kinect Quiz, który, dzięki zastosowaniu sensorów kinetycznych, pozwala sterować grą poprzez gesty i ruchy ciała. Gry zespołowe są świetnym pomysłem na atrakcje na imprezę firmową, ponieważ uczą komunikacji i kooperacji. Przykładowo integracyjna gra w węża polega na tym, że każdy z uczestników odpowiedzialny jest za jeden ruch – aby jak najdłużej utrzymać się przy życiu, trzeba zgrać się maksymalnie i działać jak jedno ciało. Dużo przy tym śmiechu i dobrej zabawy, dlatego to idealne atrakcje na imprezę firmową.

Budki vendingowe na imprezę firmową

Jedną z godnych polecenia atrakcji na imprezy firmowe jest maszyna vendingowa, która po włożeniu specjalnego żetonu albo wykonaniu zadania (radościomierz), wydaje mały upominek od organizatora. Budka vendingowa to ciekawa forma na świetną zabawę oraz doskonałe narzędzie marketingowe. Na specjalne życzenie projektujemy maszyny, spersonalizowane pod profil klienta, imprezy lub branży. Budka vendingowa, podobnie jak inne atrakcje na imprezę firmową, dobrana jest w taki sposób, aby jak najlepiej oddać charakter organizatora. Naszym celem jest dostarczenie dużej dawki emocji, pozytywnych wrażeń w dobrym stylu i z zachowaniem jak najlepszego smaku. Dbamy o spójność tematyczną i wizualną, wyskoki poziom technologiczny oraz odpowiedni do branży design atrakcji.

Niestandardowe rozwiązania podczas imprezy dla klientów

Proponowane przez nas atrakcje na imprezy firmowe zawsze szlifowane są pod konkretnego dedykowane odbiorcę. Zajmujemy się zaopatrzeniem w interaktywne atrakcje wielkich bankietów i dużych imprez integracyjnych, podczas których stawiamy przede wszystkim na dobrą, wspólną zabawą w swobodnej atmosferze rozrywki – tworzymy także scenariusze bardziej reprezentatywnych gali i bankietów dla klientów biznesowych. Impreza dla klientów ma trochę inny charakter niż event integracyjny – w tym przypadku ogromną rolę odgrywa pozytywne zbudowanie wizerunku firmy. Wykorzystanie nowych technologii, na przykład animowanej ściany video – to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które na długo zapiszą się w pamięci gości. Biznesowi klienci – uczestnicy zabawy na naszym bankiecie mają okazję do wymiany doświadczeń. Atrakcje na imprezę firmową, o które my zadbamy, będą idealnym tłem do rozmów prywatnych i biznesowych, oficjalnych i kuluarowych, które mogą zaowocować nowymi rozwiązaniami oraz wspólnymi projektami.

Stoły multimedialne i aplikacje sterowane dotykiem

Wykorzystanie ekranów dotykowych niesie za sobą wiele możliwości. Naszym klientom oferujemy liczne atrakcje na eventy w postaci emocjonujących, uwzględniających rywalizacje pomiędzy uczestnikami gier, sterowanych dotykiem. Tworzymy rozwiązania przeznaczone zarówno na tablety, jak i inne urządzenia multimedialne. Szczególną atrakcję stanowią stoły dotykowe i przygotowane z myślą o nich zabawy.

Gry i zabawy sterowane ruchem – świetna zabawa nowoczesną technologią

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technicznie systemów kinetycznych, tworzymy wyjątkowe gry, którymi kieruje się poprzez wykonywane gesty lub ruchy ciała. Atrakcje na na imprezę firmową w takiej formie wywołują duże emocje wśród uczestników i znacznie podnoszą wyjątkowość imprezy. Zamieniają przeciętne spotkanie w wydarzenie, o którym trudno będzie zapomnieć. Atrakcje integracyjne tego typu to m.in. podłoga interaktywna i Human Joystick.

Wielkoformatowe prezentacje branżowe

Pokaz multimedialny na specjalnych ścianach, ekranach, stołach lub podłogach interaktywnych – to wyjątkowa oferta prezentacji dokonań firmy w niestandardowym wykonaniu, które z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie gości. Multimedialny pokaz oraz inne atrakcje na imprezę firmową podniosą rangę wydarzenia. Każde wydarzenie przygotowujemy indywidualnie, dlatego w sprawie poznania szczegółów oferty, prosimy o kontakt mailowy lub za pomocą formularza zamieszczonego na stronie. Do każdego zlecenia podchodzimy z równym zaangażowaniem i z głową pełną innowacyjnych pomysłów. Jeśli także otwarci na pomysły naszych klientów. Nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych – długą listę atrakcji na imprezy firmowe tworzymy razem, bo każdy zorganizowany przez nas event to również dla nas możliwość rozwoju oraz kreowania nowych rozwiązań.