Magic Mirror

Dotykowe lustro – hit każdego eventu!

Eleganckie i stylowe lustro, a jednocześnie zaawansowana technologicznie atrakcja.

Więcej

Funbudka

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Funbudka to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Autorskie rozwiązanie, jako jedynie na rynku, łączy możliwości kilku urządzeń.

Więcej

Gifbudka

Animowany GIF z eventu

Gifbudka to świetny pomysł na przełamanie rutyny. Atrakcja integruje gości eventu i zachęca do wyzwolenia pozytywnych emocji.

Więcej

Fotobudka

Zabawne zdjęcie z eventu

Fotobudka wprawi w radosny nastrój i rozkręci każdy event. To idealna atrakcja na wszelkiego typu imprezy firmowe i integracyjne.

Więcej

Greenbox

Zdjęcie w dowolnej aranżacji

Greenbox przeniesie Cię w świat marzeń. Dzięki technologii możesz znaleźć się w dowolnej scenerii, dopasowanej do Twojego eventu.

Więcej

Budka fotograficzna i jej wariacje – wynajem

Zrobienie zdjęcia wcale nie musi wiązać się z sięganiem po aparat lub inny tego typu sprzęt. Są sytuacje, w których budka fotograficzna sprawdzi się znacznie lepiej – na przykład podczas wszelkiego typu imprez, takich jak festyny czy festiwale. Obiekty tego rodzaju są też dość powszechnie spotykane w kurortach wakacyjnych – zarówno górskich, jak i nadmorskich. Możliwości jest wiele, ale jedno jest pewne: wynajęcie budki fotograficznej to sprawdzony sposób na zapewnienie uczestnikom danego eventu dodatkowej atrakcji. Z entuzjazmem korzystają z niej zarówno dzieci i młodzież, jak też osoby dorosłe.

Budka fotograficzna na wesele i nie tylko

Oferta firmy Ejsak Group zapewnia wiele możliwości organizatorom wydarzeń o odmiennym profilu tematycznym oraz różnym charakterze uczestników. Naszymi Klientami są zarówno przedsiębiorstwa oraz agencje eventowe, jak też osoby prywatne – na przykład pary młode, które wynajmują budkę fotograficzną na wesele. Podczas przyjęć weselnych fotobudki okazują się świetnym sposobem na dostarczenie gościom masy frajdy. Można mieć dzięki nim unikalną pamiątkę w postaci fotografii wykonanych w wyjątkowy sposób. Jeśli potrzebna jest budka fotograficzna cena oferowana przez nas będzie pozytywnym zaskoczeniem dla Klientów.

Wynajęcie budki fotograficznej – najtaniej z Ejsak Group

Swego czasu korzystanie z takiego rozwiązania jak fotobudka było dość kosztowne, ale na szczęście to już przeszłość. Nasza firma adresuje ofertę wynajmu budek fotograficznych do szerokiego grona Klientów, którzy w naturalny sposób dysponują różnymi budżetami. Warto skontaktować się z nami celem omówienia szczegółów. Na pewno uda się wypracować wariant cenowy odpowiedni do potrzeb i uzależniony między innymi od okresu użytkowania budki. Kiedy komuś potrzebna jest nowoczesna budka fotograficzna wynajem od Ejsak Group to rozwiązanie optymalne. Zapewnia niskie koszty i satysfakcję z usługi.

Fotobudka idealna dla najmłodszych

Do typów imprez, podczas których świetnie sprawdzają się budki do zdjęć, z pewnością należą wydarzenia dedykowane dzieciom. Młode osoby cenią sobie dynamiczne, ciekawe atrakcje, a my doskonale wiemy, w jaki sposób je przygotować. Dlatego nasza budka fotograficzna przyciąga dzieciaki, które mogą robić sobie grupowe, jak też indywidualne zdjęcia w wyjątkowej multimedialnej oprawie. Oczywiście każdy z zamawiających budkę ma możliwość określenia detali jej działania, tak aby uzyskać atrakcję dostosowaną do tematyki oraz grupy docelowej wydarzenia.

Najlepsza opcja na wynajęcie budki fotograficznej

Popularność fotobudek ciągle rośnie, a ich obecność na polskim rynku jest zauważalna. Moda na taką formę atrakcji eventowej przyszła do nas z Zachodu – najpierw urządzenia te zdobyły sympatię użytkowników za oceanem, a stopniowo zaczęły zyskiwać entuzjastów na świecie. Ejsak Group nie pozostaje w tyle, więc w naszej szerokiej ofercie znalazło się również to rozwiązanie. Budka fotograficzna na wesele, przyjęcie dziecięce czy dowolny inny event – sprawnie, nowocześnie i w najlepszej cenie w Polsce. Z nami to gwarantowane.

Please wait...