Gifbudka

Porusz swoje zdjęcie

Gifbudka to urządzenie do tworzenia kilkusekundowych animacji – GIF-ów. Umożliwia stworzenie oryginalnej sesji zdjęciowej, której efekty możesz na bieżąco udostępniać w największych serwisach społecznościowych lub przesłać za pośrednictwem sms-a i e-maila.

Zalety rozwiązania

Duże możliwości brandingu i aranżacji urządzenia

Szansa na pozyskanie nowych adresów e-mail do potencjalnych klientów

Możliwość udostępniania GIF-ów w social media i dotarcia do szerokiego grona internautów

GIF przesłany w e-mailu/SMS-ie. Tworzone na bieżąco GIF-y mogą być wyświetlane na dodatkowym ekranie

Modyfikacja aplikacji – dostosowanie layout’u do Twojej identyfikacji wizualnej

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logo firmy może się pojawić na:

  • urządzeniu
  • ekranie
  • gadżetach
  • wszystkich GIF-ach
ZAMÓW

Gadżety

W ramach dodatków do Giftbudki posiadamy spersonalizowane gadżety np. stylowe nakrycia głowy, zabawne napisy tzw. dymki, które ożywią i ubarwią każde zdjęcie.

ZAMÓW

Przykłady zastosowania Gifbudki

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Wynajem Gifbudki

Każdemu organizatorowi imprezy zależy na stworzeniu fantastycznej atmosfery i na zadowolonych, doskonale się bawiących gościach. Gifbudka pomoże osiągnąć ten cel. Odpowiednia na spotkania firmowe, wesela, akcje promocyjne i inne wydarzenia, wymagające wyjątkowej oprawy. Stanowi rewelacyjną rozrywkę i podnosi temperaturę eventu co najmniej o kilka stopni!

Czym jest Gifbudka?

Jest to wysokiej jakości urządzenie, umożliwiające tworzenie gif-ów, czyli krótkich, trwających kilka sekund, zapętlonych animacji. Wystarczy przed nim stanąć, przybrać kilka zabawnych póz i gotowe! Gif można później udostępnić w serwisie społecznościowym bądź przesłać w specjalnym linku SMS-em lub e-maliem. Gifbudka przyciąga uwagę, tworzy wyjątkowe pamiątki i utrwala zabawne momenty. Dodatkowo goście zyskują szansę przekazania swoich emocji. Gifbudka to także doskonałe narzędzie marketingowe. Można ją spersonalizować, umieszczając logo na urządzeniu, ekranie czy gif-ach lub zdecydować się na spersonalizowane gadżety, na użytek gości. Wynajmując gifbudkę, zyskujesz nieograniczoną ilość gif-ów i atrakcyjne uzupełnienie zabawy.

Gifbudka – cena za wynajem urządzenia

Cena wynajmu uzależniona jest od dodatkowych czynników, takich jak lokalizacja imprezy i okres, na który chcemy wynająć urządzenie. Biorąc jednak pod uwagę szereg możliwości, jakie daje nam gifbudka, cena z pewnością jest do zaakceptowania. No bo jak można wycenić roześmianych gości czy zwiększoną efektywność Twojej kampanii reklamowej? Jeżeli właśnie do celów marketingowych ma służyć gifbudka, cena będzie odpowiednio wyższa w przypadku skorzystania z opcji personalizacji. Podczas wydarzenia, gif-y mogą być wyświetlane na dodatkowym ekranie, co z pewnością ucieszy gości i uatrakcyjni spotkanie. Gifbudka nie zajmuje dużo miejsca, nie przytłoczy więc wnętrza, w którym odbywa się impreza. Coraz częściej gifbudka pojawia się na weselach. Gif-y stworzone w trakcie tej wyjątkowej uroczystości, stanowią oryginalną pamiątkę dla pary młodej i dokumentują wspaniałą zabawę.

Please wait...