Greenbox

Zdjęcie w dowolnej aranżacji

Marzy Ci się zdjęcie w Himalajach na tle ośmiotysięczników? A może ekspresowa podróż na księżyc? Dzięki Greenbox możesz wykonać zdjęcie w najdalszym zakątku świata, nie ruszając się z miejsca!

Czym jest Greenbox? To mobilne studio fotograficzne wyposażone w zielone tło (tzw. green screen). Umożliwia wykonanie zdjęć w dowolnej scenerii, dopasowanej do każdego eventu. Technologia jest wykorzystywana we wszystkich największych produkcjach filmowych bogatych w efekty specjalne.

Zalety rozwiązania

Możliwość stworzenia zdjęcia na dowolnym tle

Wydrukowany lub przesłany e-mailem obraz, którym uczestnicy chętnie dzielą się social media

Wyjątkowa pamiątka z eventu rodem z filmów Hollywood!

Branding

Na Twoje życzenie przygotujemy indywidualny branding. Logo firmowe może się pojawić na tłach, na których widnieją uczestnicy.

ZAMÓW

Przykłady zastosowania Greenbox

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Greenbox – fotobudka z green screen

Zacznijmy od tego, czym jest green box. To mobilne studio fotografii, którego głównym elementem jest zielone tło, czyli green screen. Jak to działa? Wystarczy stanąć plecami do zielonej ściany, przybrać odpowiednią pozę, a po zrobieniu zdjęcia, cieszyć się oryginalną pamiątką. Na fotografii jednak, zamiast green screen mamy np. niesamowity widok z odległego zakątka świata. Greenbox umożliwia nam znalezienie się przez chwilę w wymarzonym miejscu, choćby tylko na zdjęciu. Jest to wspaniała rozrywka dla gości, którzy muszą użyć swojej wyobraźni, by z zapałem i entuzjazmem pozować na tle green screen tak, jakby stanowiła wyjątkową atrakcję. Green box wykorzystywany jest także w słynnych produkcjach filmowych, zwłaszcza tych, bogatych w efekty specjalne.

Greenbox – cena za obecność na Twoim evencie

Mobilne studio fotograficzne to rewelacyjny sposób na reklamę. Wystarczy wybrać tło, które pośrednio będzie promować wydarzenie i kojarzyć się z marką. Entuzjaści green screen z pewnością wrócą do domu ze zdjęciem, które pomoże zapamiętać Ciebie i Twoje produkty. Dodatkowo mogą je udostępnić w social media, co poszerzy grono potencjalnych odbiorców informacji o wydarzeniu. Uatrakcyjnij spotkanie, podgrzej atmosferę i wybierz greenbox. Cena za wynajem mobilnego studia nie jest wygórowana w stosunku do Twoich zysków. Greenbox sprawi, że goście zapamiętają imprezę, a pamiątka z niej być może nawet trafi do ramki. Jeżeli green box ma stanowić skuteczne narzędzie marketingowe, warto zdecydować się na indywidualny branding i umieścić na tle logo firmy. Dzięki greenbox, Twoja marka będzie wywoływać wśród gości przyjemne skojarzenia, co może przełożyć się na zysk, w postaci nowych klientów.

Please wait...