Magic Mirror

Przenieś się do świata magicznej zabawy!

Szukasz spektakularnej atrakcji na imprezę integracyjną, firmową lub wesele? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć nowych klientów? Poznaj Magic Mirror – atrakcję, która przewyższa możliwości tradycyjnej Fotobudki. Pozwala ono stworzyć niepowtarzalne fotografie dostosowane do każdej okazji. Urządzenie personalizujemy, dzięki czemu możesz dostosować grafikę do własnych potrzeb – stworzyć nakładkę z logo firmy czy dać możliwość wprowadzenia własnego napisu.

Magic Mirror to eleganckie i stylowe lustro, a jednocześnie zaawansowana technologicznie atrakcja służąca jako selfie mirror – lustro pozwalające komfortowo zrobić samodzielny portret. Na powierzchni interaktywnego lustra podpisujesz swoje zdjęcie, dodajesz emotikonkę i po chwili otrzymujesz wysokiej jakości wydruk w wybranym przez Ciebie formacie! Możesz również tworzyć animowane GIF-y i dzielić się wrażeniami z szalonej imprezy w social mediach. Samo korzystanie z magicznej fotobudki jest niezwykle proste dzięki animacjom, które kierują działaniami użytkownika, pełnią rolę przewodnika i zachęcają do aktywnego pozowania do zdjęć. Selfie Mirror to fantastyczna atrakcja każdej imprezy, zarówno służbowej, jak i prywatnej. Pozwala stworzyć unikatową pamiątkę.

Magic Mirror uatrakcyjni każde wydarzenie. Dzięki gotowym nakładkom stworzysz zabawne zdjęcie. Istnieje również możliwość stworzenia własnej szaty graficznej, dzięki której powstanie niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju zdjęcie. Animacje z napisami, jakie pojawiają się w Selfie Mirror, umożliwiają wyprodukowanie dokładnie takiej fotografii, o której marzyłeś. Zdjęcie na tle ośmiotysięcznika czy w tropikalnych krajach – wszystko jest możliwe, w zasięgu zaledwie paru kliknięć. Interaktywne lustro tworzy niezliczoną ilość kombinacji i możliwości!

Nasza aplikacja Magic Mirror jest w pełni autorska, dlatego nieustannie ją udoskonalamy i dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów. Magic Mirror utrwala wspomnienia z każdego eventu, na którym pojawi się takie urządzenie.

Pamiątkowe zdjęcie może być upowszechniane w social mediach, dzięki czemu stanie się również materiałem promocyjnym. Firmy korzystające z takiej technologii podczas konferencji czy imprez służbowych są pozytywnie odbierane przez uczestników wydarzenia.

Jeśli zależy Ci na uatrakcyjnieniu eventu, interaktywne lustro selfie jest właśnie tym, czego szukasz. Wynajem takiego urządzenia to inwestycja w wizerunek firmy. Przekonasz się o tym już po pierwszym wydarzeniu z udziałem Selfie Mirror.

Zalety rozwiązania

Indywidualny projekt

Na Twoje życzenie stworzymy projekt graficzny dostosowany do stylistyki eventu, wraz z dowolną grafiką czy logo firmowym

Podpisywanie zdjęć

Stwórz unikatową pamiątkę z eventu – podpisz zdjęcie imieniem, narysuj zabawny kształt lub wybierz gotową grafikę. Możliwości jest tak wiele!

Animacje

Wybierz gotowe lub zamów precyzyjnie dopasowane do wydarzenia animacje z napisami

Zdjęcie w dowolnej scenerii

Marzy Ci się zdjęcie na tle ośmiotysięczników? Żaden problem, możesz zbudować dowolną scenerię, dopasowaną do każdego eventu

Wydruk

Drukuj swoje dzieła zarówno w pionie, jak i poziomie

Gif

Utrwal wspomnienia z eventu i nakręć animowany GIF

Social Media

Materiały z eventu otrzymujesz e-mailem lub w wiadomości SMS w specjalnym linku, który możesz udostępnić w social media

Branding

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logo firmy może się pojawić na:

  • urządzeniu
  • zdjęciach
  • tłach zdjeć
ZAMÓW

Gadżety

W ramach dodatków do Magic Mirror, posiadamy spersonalizowane gadżety np. stylowe nakrycia głowy, zabawne napisy tzw. dymki, które ożywią i ubarwią każde zdjęcie.

ZAMÓW

Pozostałe dodatki

W Magic Mirror możesz wybrać różne ramki i rozmiary zdjęć.
Dostępne formaty to:

  • zdjęcie pocztówkowe 10×15 cm
  • trzy ujęcia na „pocztówce” 10×15 cm (kolaż)
  • trzy ujęcia wydrukowane na dwóch paskach 5 x 15 cm

Cennik eventy firmowe

Pakiet 12 godzin
Nielimitowana liczba zdjęć
Nielimitowana wysyłka materiałów SMS/e-mail
Indywidualny projekt graficzny
Logo na zdjęciach/tłach zdjęć
Opieka animatora przez cały event
Pełna obsługa techniczna
Podpisywanie zdjęć
Dodawanie emotikonek i naklejek
Animacje
Druki 10×15 lub 5×15
Zdjęcia w formie elektronicznej
Publikacja w social media
Zabawne gadżety
Dojazd 30 km od Warszawy (powyżej 1,5 zł/km)

Cennik wesele

Pakiet  2-5 godzin (lub więcej)
Nielimitowana liczba zdjęć
Nielimitowana wysyłka materiałów SMS/e-mail
Projekt graficzny w stylistyce wesela
Dowolny motyw na zdjęciach/tłach zdjęć
Opieka animatora przez całe wesele
Pełna obsługa techniczna
Podpisywanie zdjęć
Dodawanie emotikonek i naklejek
Animacje
GIF-y
Druki 10×15 lub 5×15
Zdjęcia w formie elektronicznej
Publikacja w social media
Zabawne gadżety
Dojazd 30 km od Warszawy (powyżej 1,5 zł/km)

Przykłady zastosowania Magic Mirror

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Więcej informacji na stronie: www.funmirror.pl

Magic Mirror

Lustro do robienia zdjęć

Eleganckie, stylowe i pięknie oświetlone lustro to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale także propozycja doskonałej zabawy. Magic Mirror jest nowoczesnym, interaktywnym urządzeniem, które umożliwi nam zrobienie oryginalnych zdjęć czy nakręcenie animowanych gif-ów. Lustro do robienia zdjęć stanowi ogromną atrakcję, która sprawdzi się na spotkaniach integracyjnych, imprezach firmowych, weselach i wielu innych wydarzeniach, które chcemy urozmaicić.

Lustro interaktywne – na czym to polega?

Zabawa z Magic Mirror zapewni nam niesamowite wrażenia i pomoże stworzyć ciekawą pamiątkę ze spotkania. Obsługa lustra nie jest skomplikowana, ponieważ na jego powierzchni pojawiają się wskazówki z animacjami, które uatrakcyjnią pozowanie i pozwolą poznać możliwości urządzenia. Lustro interaktywne oferuje nam coś więcej, niż zdjęcia. Zabawne fotografie można zindywidualizować, dodając podpis, rysunek lub wybierając gotową grafikę. Efekt końcowy, za pomocą Magic Mirror, przesyłamy na swoją skrzynkę mailową lub telefon, co z kolei pozwala na udostępnianie w social media. Lustro do robienia zdjęć to gwarancja rewelacyjnej zabawy także dzięki oryginalnym gadżetom, w postaci nietypowych nakryć głowy czy komicznych rekwizytów.

Magic Mirror – cena wynajmu urządzenia

Lustro interaktywne można wynająć na czas spotkania, a cena zależna jest od tego, na czym nam zależy. Jeżeli Magic Mirror ma służyć jako narzędzie marketingowe i chcemy zaprojektować dedykowane gry, nawiązujące do naszej firmy lub zawierające jej logo, cena będzie wyższa. Jest także możliwość zamówienia personalizowanych akcesoriów. Lustro do robienia zdjęć pozwala wykonywać je bez limitu, przez okres, w którym pozostaje do naszej dyspozycji. Jeśli chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkową rozrywkę, wybierz Magic Mirror. Cena za utrwalone w tak atrakcyjnej formie wspomnienia jest niewygórowana. Lustro interaktywne stwarza okazję do zacieśnienia więzi, rozluźnienia atmosfery i fantastycznej zabawy, która pozostanie na długo w pamięci licznych gości.

Please wait...