W wielu sytuacjach zaawansowane technicznie infokioski są w stanie podnieść atrakcyjność wydarzeń, usprawnić przekazywanie informacji czy procesy dydaktyczne. Żyjemy w czasach nowoczesnych technologii i to naturalne, że są one obecne w rozmaitych sferach życia i przy tym wszechstronnie wykorzystywane. Na tym gruncie Ejsak Group buduje swoją rynkową pozycję, jednakże wszystko to nie byłoby wykonalne bez konkretnych rozwiązań, jakie są w stanie aktywizować odbiorców i angażować ich w ponadprzeciętny sposób.
Infokioski multimedialne od Ejsak Group

Jak infokioski multimedialne wzbogacą event

Każdy dobry event menadżer zdaje sobie sprawę, że firmowe wydarzenie musi posiadać należytą oprawę. Nierzadko uwzględnia ona pewne dodatki i atrakcje eventowe, dzięki którym uczestnicy są zaangażowani w imprezę, a jednocześnie mogą zająć się czymś konkretnym. Kiedy chodzi o infokioski, taki producent jak my stawia na innowacje i elastyczność. Wszystkie urządzenia można dowolnie konfigurować i „nasycać” różnorodną treścią. Oczywiście dostosowaną swoim charakterem do specyfiki konkretnego wydarzenia.

Sprzęt taki może stać się nośnikiem treści muzycznych i stwarzać użytkownikom możliwość twórczego wykazania się. Przykładowo w czasie jednego z eventów przygotowaliśmy cztery infokioski multimedialne typu totem, na których zainstalowano muzyczną aplikację do komponowania utworów na miejscu. W oparciu o nią ludzie kreowali własny utwór. To wciągająca i uniwersalna opcja, jaka zda egzamin nie tylko w kontekście imprez o muzycznym profilu.

Multimedialne infokioski informacyjne pomagają znaleźć drogę

Innym przykładem realizacji Ejsak Group, zakończonej rzecz jasna sukcesem, jest infokiosk z aplikacją ułatwiającą odnalezienie się na jednej z konferencji. Łatwa w obsłudze, czytelna aplikacja konferencyjna informowała o planowanym przebiegu spotkania, prezentowała informacje związane z dojazdem, warunkami lokalowymi i podobnymi kwestiami. Analogiczne rozwiązanie sprawdza się w każdym miejscu publicznym, takim jak galeria handlowa, hala targowa czy dworzec. Tam, gdzie rolę odgrywa przekazanie ludziom informacji, infokioski multimedialne okażą się sojusznikiem. Prostota posługiwania się nimi ma na to spory wpływ.

Użytkownik poszukujący wiadomości na temat miejsca, w którym się znalazł, nie ma w obecnych czasach mawyku pytania o drogę przypadkowo napotkanych osób. Nasze rozwiązanie bazuje na przyzwyczajeniach do szukania informacji w sieci, w tym za pomocą smartfona. Kiosk multimedialny to niska cena, w zamian za którą można ułatwić funkcjonowanie setkom i tysiącom osób w wielu lokalizacjach.

Infokiosk multimedialny typu totem

Nowatorskie infokioski – edukacja plus rozrywka

Korzystamy z aplikacji, jakie w niemałym stopniu decydują o tym, jaką funkcjonalność będzie posiadał oferowany sprzęt. Może on stać się nośnikiem angażujących uwagę, interaktywnych gier. Zastosowaliśmy takie rozwiązanie w czasie eventu targowego na jednej ze stołecznych uczelni, gdzie pojawił się infokiosk właśnie z grami oraz filmikiem wideo. Skala zainteresowania pokazała, że było to doskonałe posunięcie organizatora, jakie dało wyborny efekt. Infokiosk doskonale nadaje się również do obsługi ekspozycji muzealnych.  Aplikacja dla muzeum zainstalowana na totemie informacyjnym będzie interesującym, interaktywnym i multimedialnym nośnikiem wiedzy, co jest standardem w nowoczesnym muzeum.

Ejsak Group jako producent poleca infokioski Klientom

Tak naprawdę potencjał oferowanych urządzeń jest w zasadzie nieograniczony. Ewentualne limity wynikają wyłącznie z potrzeb naszych partnerów. Infokioski multimedialne mogą posłużyć zorganizowaniu konkursu. W ramach jednego ze zleceń ustawiliśmy kilka stanowisk obok siebie, a przy każdym zainteresowani odpowiadali na ten sam zestaw pytań. Najszybciej odpowiadający został zwycięzcą. Generalnie wygra każdy, kto zdecyduje się na multimedialne infokioski informacyjne z naszego asortymentu.

Please wait...