Instalacje sieciowe

Sieci LAN “na żądanie”

Specjalizujemy się w wykonywaniu szybkich instalacji sieci LAN na potrzeby eventów, konferencji oraz różnego typu rozgrywek (turniejów, gier). Zlecenia wykonujemy kompleksowo, od zapewnienia własnej infrastruktury technicznej (okablowanie, switche, routery, access pointy), po wykonanie zaawansowanych konfiguracji i zabezpieczeń całego systemu. Każda realizacja jest przez nas skrupulatnie analizowana i indywidualnie projektowana. Efektywnie łączymy ze sobą technologię światłowodową, Ethernet oraz WiFi, tak aby uzyskać oczekiwany efekt i wysoką niezawodność przy zachowaniu niskiego poziomu kosztów. Podczas każdego eventu zapewniamy serwis techniczny oraz opiekę administratorów, którzy na bieżąco monitorują system. W przypadku uszkodzeń fizycznych sprzętów lub podejrzanych działań, które mają znamiona ataków hackerskich, podejmujemy natychmiastowe interwencje.

W portfolio posiadamy ponad 30 realizacji, w tym skomplikowane instalacje obejmujące ponad 300 urządzeń podłączonych przez RJ45 i współdziałających z kilkudziesięcioma kolejnymi podłączonymi za pomocą WiFi.

Dzięki tym realizacjom zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie klientów, które gwarantuje, że otrzymane realizacje to rozwiązania najwyższej klasy. Każda budowa lub modernizacja sieci jest poparta projektem oraz  szczegółowymi ustaleniami zgodnymi z sugestiami klienta. Potrafimy stworzyć instalacje w 24-48 godzin przy zachowaniu pełnej analizy technicznej, niezbędnych konfiguracji i zabezpieczeń. W każdym projekcie uwzględniamy możliwość przyszłej modernizacji i rozbudowy. Wszystkie te aspekty czynią z naszych sieci skuteczne narzędzie w prawidłowym procesie funkcjonowania każdej firmy lub instalacji na potrzeby danego eventu. Każda wykonana realizacja jest sprawdzana pod kątem ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.

Nasza realizacja podczas Game Jam Square 2019.

(źródło zdjęcia: https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/nadchodza-dobre-czasy-dla-polskiego-rynku-gier-oraz-e-sportu)

Nasza realizacja dla Polskiej Ligi Esportowej 2018.

(źródło zdjęcia: http://www.sport.pl/sport/7,164252,24301455,polska-liga-esportowa-ago-esports-oraz-pompa-team-najlepszymi.html)

Sieci strukturalne LAN

Wykonujemy kompleksowo i profesjonalne instalacje sieci strukturalnych dedykowanych dla małych i dużych biur, a także dla całych budynków. Projektujemy, instalujemy  i konfigurujemy okablowanie i sprzęt z zachowaniem wszelkich zasad i standardów technicznych oraz najwyższych wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasze instalacje to nie tylko kable, to także całe wyposażenie szaf. Przy każdej realizacji stawiamy na rzetelnie przygotowany projekt oraz wykonanie sieci w oparciu o wysokiej jakości elementy sprawdzonych producentów. Jesteśmy przekonani, że to stanowi podstawę osiągnięcia efektywności i wydajności przedsiębiorstwa oraz oszczędności finansowych związanych z utrzymaniem i konserwacją.

Nasze realizacje można znaleźć nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy duży projekt w stolicy Niemiec – Free WiFi Berlin. W ramach tego zlecenia zaprojektowaliśmy, zainstalowaliśmy i skonfigurowaliśmy prawie 600 access pointów oraz routerów LTE wraz z okablowaniem w kilkudziesięciu lokalizacjach użyteczności publicznej. Każda instalacja została zakończona dokładnymi pomiarami oraz zatwierdzona poprzez odbiór wykonanych projektów przez zleceniodawcę. Całość realizacji trwała 10 tygodni. W tym czasie dokonaliśmy skrupulatnej analizy dotyczącej charakteru zlecenia, która pozwoliła na wykonanie szczegółowego projektu, a następnie budowy i konfiguracji sprzętu i okablowania. Takie kompleksowe podejście do każdej realizacji pozwala nam uzyskać oczekiwany i niezawodny efekt, dzięki któremu zyskaliśmy zaufanie naszych klientów.

Inteligentne budynki

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów automatyki. Naszym celem jest ułatwienie i usprawnienie funkcjonowania użytkowników naszych rozwiązań w różnych dziedzinach życia. Wieloma urządzeniami sterujemy zdalnie. Możemy też zaprogramować systemy tak, by to, czego oczekujemy działo się w naszych domach samoistnie, w odpowiednio zaplanowanych przez nas momentach.

Standardowy system alarmowy obejmuje obiekt zabezpieczony zestawem czujek i kontaktronów. W razie włamania informacja w postaci powiadomień zostaje wysłana pod wskazany numer telefonu oraz do firmy ochroniarskiej. Nasze systemy spełniają wymagania poziomu trzeciego (grade3) dzięki czemu mają zastosowanie w obiektach wysokiego ryzyka, takich jak banki i inne obiekty publiczne. Bogatą ofertę sprzętu dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta.  Systemy alarmowe integrujemy także z systemem automatyki, by ich użytkownik za pomocą jednej aplikacji mógł sterować zarówno jednym, jak i drugim. Montujemy również bezprzewodowe systemy alarmowe, które nie wymagają okablowania.

Kolejną pozycję w naszej ofercie zajmuje projektowanie, montaż i serwis systemów telewizji przemysłowej CCTV. Projektujemy rozwiązania, które optymalnie sprawdzają się w danym obiekcie. Uwzględniamy przy tym liczbę kamer, ich typ oraz parametry, a także analizę monitorowanej powierzchni i dostępnego oświetlenia.

Montujemy wszelkie dostępne na rynku systemy, które umożliwiają m.in. liczenie osób, rozpoznawanie twarzy czy tablic rejestracyjnych, detekcję ruchu czy zdalny dostęp.

Tworzymy również bardzo funkcjonalne obecnie systemy rejestracji czasu pracy. To rozwiązanie, dzięki któremu dział kadr nie musi zliczać godzin pracy zatrudnionych osób. System udostępnia gotowe dane na bieżąco. Taka dogodność sprawdzi się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i w dużych korporacjach.

Jako doświadczeni specjaliści możemy zautomatyzować niemal wszystko. Swoją wiedzę i umiejętności dostosowujemy do oczekiwań klienta tak, by wspólnie z nim wybrać optymalnie skuteczne i najtańsze rozwiązania.

Please wait...