Wiele osób odpowiedzialnych w firmie za atrakcje na imprezę firmową nie może znaleźć odpowiedniego pomysłu. Wszystko co przyjdzie do głowy okazuje się zbyt banalne lub mało atrakcyjne. Mamy na to swoje sposoby! Przedstawiamy nasze oryginalne pomysły na integrację pracowników i rozruszanie niejednej imprezy firmowej.

Najlepsze gry integracyjne dla pracowników

Wszelkie gry od zawsze cieszyły się dużą popularnością podczas imprez integracyjnych. Doskonałym pomysłem na przeprowadzenie rozgrywki jest skorzystanie z najnowszych technologii oraz aplikacji mobilnych. Dają one niemal nieograniczone możliwości. Pozwalają na stworzenie gier dla pojedynczych graczy lub gier angażujących całe zespoły. Aplikacje mobilne ze specjalnie opracowanymi i dedykowanymi grami mogą być przeznaczone do użytkowania na kioskach, ekranach i stołach interaktywnych, tabletach czy też smartfonach. Połączenie starych koncepcji rozrywki z innowacyjnymi technologiami to pomysł na naprawdę świetną zabawę!

Atrakcje na imprezę integracyjną – interaktywne, ciekawe i w szerokim stopniu możliwe do obrandowania w kolory i symbole Twojej firmy.

Gry i zabawy sterowane ruchem – integracja, która wywoła emocje

Nowoczesna i zaawansowana technologia wykorzystująca systemy kinetyczne sprawi, że integracja pracowników będzie po prostu niezapomniana. Zabawa za pomocą Human Joystick polega na tym, że jej uczestnicy za pomocą swojego ciała przesuwają różne obiekty po ekranie np. w celu zbudowania czegoś. Jest to gra, która bardzo mocno angażuje, wywołuje pozytywne emocje, a także przyciąga uwagę.

Innym pomysłem, który sprawi, że integracja w pracy będzie atrakcyjna, jest skorzystanie z Kinect Quiz. Co to takiego? To sposób na zorganizowanie konkursu, który również wykorzystuje systemy kinetyczne, a co za tym idzie, podczas rozgrywki uczestnicy do sterowania wykorzystują swoje ciała. Daje to niemal nieograniczone możliwości zorganizowania ciekawej i wciągającej gry dla wszystkich.

Gra integracyjna na imprezie firmowej - Human Joysitck

Automaty vendingowe

To kolejny pomysły na atrakcje integracyjne. Postawienie na imprezie firmowej radościomierza może przynieść bardzo dużo rozrywki. Na ekranie wyświetlą się angażujące zadania, a po ich wykonaniu automat wydaje upominki dla uczestników imprezy. Możesz zaaranżować, jakie zadania mają wykonywać pracownicy, ile osób będzie uczestniczyć w zabawie oraz co będzie nagrodą. Z pewnością automat vendingowy może pomóc w rozruszaniu integrującej się grupy.

Graffiti wall i video wall

Oto kolejne dwa pomysły na imprezę integracyjną. Dzięki graffiti wall uczestnicy mogą malować przy pomocy niewidzialnego sprayu najróżniejsze rysunki i malowidła po interaktywnej ścianie. Następnie ich dzieła zostaną wydrukowane lub wysłane na e-mail. Z kolej video wall dobrze sprawdzi się na dużych eventach. Atrakcja ta personalizuje każdego pracownika i nadaje indywidualny charakter imprezie. Potrafi nieźle zaskakiwać!

Inne atrakcje na imprezę firmową

W dobie innowacyjnych technologii istnieje jeszcze więcej pomysłów na imprezę integracyjną. Jednym z nich jest sesja pixelstick, czyli zdjęcie z wykorzystaniem techniki malowania światłem. Dzięki temu możesz przenieść uczestników eventu w wyimaginowaną rzeczywistość. Z kolei Neurosky pozwoli na stworzenie gry, która zaskoczy każdego, bo sterowanie odbywać będzie się za pomocą myśli! Dużo radości mogą przynieść też takie gry jak siłomierz-młot, który zmierzy siłę uderzenia pracowników oraz labirynt, po którym uczestnicy poruszają się przy pomocy swoich rąk.
Zaletą korzystania z interaktywnych atrakcji na imprezę firmową jest to, że każda gra i atrakcja może być spersonalizowana oraz dostosowana do danej firmy, branży oraz pracowników.

Please wait...

Leave a Reply