Aplikacje konferencyjne

Mobilne rozwiązania na eventy i konferencje

Nowoczesne mobilne aplikacje konferencyjne to absolutna konieczność dla każdego szanującego się organizatora eventu, konferencji, festiwalu czy koncertu. Mimo dużej powszechności stosowania systemów multimedialnych na różnego rodzaju imprezach, jedynie nieszablonowe i oryginalne rozwiązania pozwolą uczestnikom imprezy zapamiętać ją na długi czas. Jeżeli więc poszukujesz ciekawych i niebanalnych pomysłów na wartość dodaną do wydarzenia, konferencji, kongresu czy wystawy targowej, a zarazem chcesz mieć pewność najwyższej jakości, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Ejsakgroup.pl to zespół zaangażowanych specjalistów, których kreatywność i doświadczenie pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel.

Mobilne aplikacje konferencyjne nie tylko wzbudzą pozytywne skojarzenia z wydarzeniem, ale także usprawnią komunikację z użytkownikami i pomogą w organizacji. Dzięki tej aplikacji z łatwością można przedstawić najważniejsze informacje o wydarzeniu, między innymi: agenda, prelegenci, partnerzy, aktualności, fotorelacja. Autorskie rozwiązania Ejsak Group pozwolą także na prosty w obsłudze i szybki mobilny system rejestracji poprzez aplikację, który pozwoli utrzymać kontakt z uczestnikami konferencji.

Mobilne aplikacje konferencyjne to produkt w naszej ofercie, który stale rozwijamy. Jeśli masz pomysł na funkcję, która rozwiąże jakiś problem, ułatwi Ci pracę, wspomoże uczestników, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną grupą profesjonalistów, zaangażowanych i skupionych na zapewnieniu Państwu najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do charakteru każdego eventu.

Mobilne aplikacje konferencyjne udostępnią uczestnikom zestaw niezbędnych informacji, takich jak:

  • agenda wydarzenia,
  • lista i profile prelegentów,
  • szybki dostęp do materiałów konferencyjnych dzięki skanerowi kodów QR,
  • fotorelacje i aktualności,
  • wskazówki dojazdu, dane organizatorów i partnerów.

Ponadto mobilne aplikacje konferencyjne wyposażone zostały w szeroki wachlarz funkcjonalności:

  • powiadomienia push organizatora,
  • przypomnienia o godzinach i miejscach wybranych wydarzeń,
  • możliwość udziału w czatach z prelegentami i innymi uczestnikami,
  • możliwość oceny wykładów i prelegentów – ankiety .

Aplikacje konferencyjne i rzeczywistość rozszerzona (AR)

Nasze aplikacje mogą być urozmaicone przez wykorzystanie systemu łączącego świat realny z generowanym komputerowo, czyli rzeczywistość rozszerzoną (augmented reality).
Użytkownik aplikacji poprzez zeskanowanie dowolnego znaku – nie musi to być kod QR, tylko np. logo firmy – zostanie przeniesiony w wirtualną, interaktywną rzeczywistość umożliwiającą swobodę ruchów w trzech wymiarach.
To oryginalna wartość dodana, która uatrakcyjni aplikację, ale także sprawi, że uczestnik konferencji czy eventu na długo zapamięta organizatora. Rzeczywistość rozszerzona zapewnia niesamowite wrażenia wizualne i na długo zapada w pamięć.

aplikacje konferencyjne ejsakgroup
Please wait...