Foto Mozaika

Pierwsza w Polsce Foto Mozaika, którą tworzą goście eventu w trakcie jego trwania!

Pierwsza w Polsce Fotomozaika, którą tworzą goście eventu w trakcie jego trwania!

Fotomozaika to niezwykle widowiskowa atrakcja eventowa, popularna za granicą, a teraz dostępna również w Polsce! Sprawdzi się doskonale na wszelkiego typu imprezach masowych lub galach, wzbudzi zainteresowanie i zaktywizuje gości Twojego eventu.

To niepowtarzalna okazja do tego, aby wspólnie stworzyć coś wielkiego – mozaika ze zdjęć to świetna pamiątka dowolnego eventu, którego uczestnicy mogą poczuć się częścią. Fotomozaika uatrakcyjni każde wydarzenie, niezależnie od tego, czy będzie to impreza branżowa, firmowa czy prywatna. Taka inicjatywa świetnie dopełni również wesela – goście pozostawią po sobie pamiątkę w postaci mozaiki ze zdjęć, sami również otrzymają swoje zdjęcie w postaci naklejki. Uczestnicy mogą również otrzymać krótki film z tworzenia mozaiki.

Mozaika powstaje podczas danego eventu – fotografie uczestników trafiają na specjalną tablicę tworzącą Fotomozaikę. Jej układ może być starannie przemyślany, tworzyć logo lub animację, ale może być też zupełnie przypadkowy. Pozwala to na pełną dowolność w tworzeniu kolażu i powstanie czegoś niepowtarzalnego. To również świetna okazja aby wprowadzić na wydarzenie element rozrywki – tworzenie mozaiki ze zdjęć to doskonała przerwa od paneli dyskusyjnych czy wykładów. Układanie fotopuzzli z pewnością pozwoli zrelaksować się i odpocząć od trudnych zagadnień omawianych podczas wykładów czy konferencji.

Podstawowym elementem atrakcji jest ścianka ze zdjęć, podzielona na małe, ponumerowane kwadraciki. Każde pojedyncze zdjęcie jest elementem większej całości, całości tworzącej obraz związany z eventem czy logotypem firmowym. Efektem jest zaskakujący kolaż zdjęć uczestników, tworzący pożądany obraz z zabawnych lub poważnych fotografii, w zależności od indywidualnych upodobań fotografowanych i charakteru imprezy. Warto tutaj postawić na inicjatywę uczestników – każdy wniesie coś od siebie, a mozaika ze zdjęć będzie składać się z wielu różnorodnych fotografii.

Dodatkowo obok ścianki z mozaiką, możemy również umieścić ekran z animacją i aplikacją informującą jak będzie wyglądał finalny obraz. Dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć, jaką część obrazu spośród tysiąca zdjęć tworzy jego zdjęcie. Daje to również poczucie przynależności do pewnej grupy, dlatego staje się świetnym uatrakcyjnieniem różnorodnych imprez firmowych. Jest to również doskonała forma reklamy – kreatywny marketing często wykorzystuje technikę tworzenia mozaiki ze zdjęć do promowania różnorodnych przedsięwzięć.

Mozaika może stanowić ciekawy materiał promujący wydarzenie i generować ruch na portalach społecznościowych

W trakcie eventu nagrywamy kilkuminutowy film z przygotowania Fotomozaiki (tzw. timelapse), który wysyłamy drogą elektroniczną do wszystkich ochotników biorących udział w wydarzeniu. W ten sposób można pozyskać dodatkową bazę kontaktów i poszerzyć grupę potencjalnych klientów.

Jak powstaje mozaika ze zdjęć?

Ochotnicy ustawiają się na zielonym tle (technologia Greenbox), na którym są robione zdjęcia, a po kilku minutach drukowane. Każda z osób biorących udział w sesji otrzymuje swoje zdjęcie w formie naklejki, a następnie umieszcza je na ściance.

Timelapse z tworzenia mozaiki

Zalety rozwiązania

Przyciągasz klientów

Atrakcja przyciąga dużą ilość osób i zatrzymuje ich na dłuższy czas w obrębie stoiska, dzięki czemu o wiele szybciej i łatwiej dotrzesz z ofertą do klienta

Docierasz do nowej grupy 

Goście eventu mogą udostępniać w social mediach i oznaczać #hasztagiem zdjęcia Foto Mozaiki z dedykowaną grafiką

Promujesz markę 

Logotyp Twojej firmy na grafice, w treści e-maila, w filmie, na ekranie, banerze pod mozaiką

Poszerzasz bazę klientów

Dzięki opcji przesyłania zdjęć za pośrednictwem poczty elektronicznej zyskujesz nowe adresy e-mail

Wzmacniasz interakcję 

Uczestnicy eventu otrzymują e-mailem film z realizacji Foto Mozaiki, opatrzony Twoim logotypem

Wzbudzasz pozytywne emocje 

Twoi goście są zaangażowani i bawią się świetnie, układając fotopuzzle z tysiąca różnych elementów 😉

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logotyp firmy może się pojawić:

  • na dedykowanej grafice mozaiki
  • na ekranie, na którym wyświetla się atrakcja
  • w treści maila wysyłanego do uczestników wydarzenia
  • w filmie z realizacji wydarzenia
  • pod mozaiką (na banerze)
ZAMÓW

Przykłady zastosowania Foto Mozaiki

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Please wait...