Fotografia obrotowa 360˚

Fotografia eventowa w nowej odsłonie

Obrotowa fotografia 360 to efektowna atrakcja eventowa, a jednocześnie narzędzie z ogromnym potencjałem marketingowym. Technologia wykorzystywana jest również w promocji produktów.

Efekt zatrzymania czasu – bullet-time, zastosowano m.in. w filmie Matrix. Technologia daje nadzwyczajne możliwości kreacji obrazu. Pozwala uchwycić dynamizm chwili i podzielić się z fanami interaktywnymi wspomnieniami z eventu.

Zalety rozwiązania

Potężne narzędzie buzz- marketingowe. Materiał z eventu może być udostępniany i komentowany w social media

Możliwość dotarcia do szerokiego grona internautów

Niecodzienna pamiątka z eventu

Gotowy materiał może być odtwarzany zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logo firmowe może się pojawić:

  • w realizacjach
  • na dedykowanym landing page’u
ZAMÓW

Przykłady zastosowania Zdjęcia 360˚

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Fotografia obrotowa – inny punkt widzenia

Potencjał w tej technologii jest ogromny i można powiedzieć, że w Polsce dopiero odkrywany. Dzięki Ejsak Group każdy może zrobić z tych możliwości użytek. Rekomendowane przez nas zdjęcia obrotowe w niczym nie ustępują realizacjom zagranicznym. To ciekawa propozycja zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak też Klientów indywidualnych, którzy chcą zaadaptować tę technikę prezentacji do swoich potrzeb. Najczęściej rozwiązania tego typu są używane w kontekście prezentowania rozmaitych produktów czy obiektów.

Obrotowe zdjęcie 360 wykonane z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu pozwala przyjrzeć się uchwyconym obiektom w pełnym zakresie – z każdej strony. Tego rodzaju fotografia produktowa 360 pokazuje w detalach przedmioty o różnych gabarytach. W tym na przykład pojazdy, co jest użyteczne w kontekście działań marketingowych. Ogłoszenia sprzedażowe wzbogacone o ten element z pewnością wzbudzą znaczące zainteresowanie i wydatnie zwiększą szansę na transakcję.

Najlepsze zdjęcia obrotowe w dobrej cenie

Lata doświadczeń sprawiają, że Ejsak Group jest w stanie zaproponować swoim Klientom świetne warunki współpracy. Łączymy najwyższą jakość z atrakcyjnym cennikiem, dlatego zdjęcia obrotowe 3D zlecone naszej ekipie nie są drogie. Warto przekonać się o tym we własnym zakresie, tak jak zrobiło to już wiele firm czy organizacji. Oferowana technologia ma nie tylko znaczenie w świecie marketingu i komunikacji wizualnej. Może też stanowić atrakcję eventową.

Zdjęcia 360 stopni na imprezie

Na życzenie Klienta możemy pojawić się z naszym sprzętem w miejscu, w którym odbywa się event. Chętni mogą skorzystać z opcji wykonania sobie takiej wyjątkowej fotografii. Swoje zdjęcia obrotowe, uwieczniające na przykład moment skoku czy innej efektownej czynności, ogląda się z zafascynowaniem. Polecamy zatem zdjęcia 360 stopni jako dodatkowy akcent w ramach kampanii reklamowych czy prezentowania towarów, ale nie tylko. Wszystko zależy od oczekiwań i kreatywności Klientów. Nasi specjaliści są otwarci na wszystkie pomysły.

Please wait...