Human Joystick

Zbuduj pozytywne skojarzenia z marką

Human Joystick to gra sterowana ruchem, oparta o zaawansowany i autorski silnik o nazwie GoFX. System, jako jedyna technologia z Polski, otrzymał wyróżnienie na międzynarodowym konkursie Intel Business Challenge.

Atrakcja sprawdza się doskonale na wszelkiego typu eventach, ale również jako mini gra wyświetlana w kinach podczas emisji bloku reklamowego.

Jak działa urządzenie

Uczestnicy eventu sterują obiektem na ekranie za pomocą swojego ciała, które działa jak joystick

Zalety rozwiązania

Gra dla jednego/wielu zawodników

Grać można w pomieszczeniu lub plenerze

Łatwe zasady gry, które szybko zrozumiesz

Oryginalny sposób na wypromowanie marki wśród dużej ilości osób

Gra zespołowa wyzwalająca pozytywne emocje i skojarzenia z marką

Atrakcja, która mocno angażuje i przyciąga uwagę odbiorców

Gra integracyjna na imprezie firmowej - Human Joysitck

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

  • dostosujemy całą mechanikę gry do promowanych przez Ciebie treści
  • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
  • umieścimy logo firmowe na planszy gry
ZAMÓW

Przykłady zastosowania Human Joystick

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Studia telewizyjne i filmowe

Studia telewizyjne i filmowe

Eventy i reklama

Obiekty sportowe

Human joystick – czym jest?

Aby zapewnić swoim gościom niesamowite wrażenia, warto sięgnąć po nowoczesne technologie i urządzenia wysokiej klasy. Jednym z nich jest gra interaktywna, ciesząca się dużym powodzeniem wśród uczestników spotkań o charakterze promocyjnym, targów, konferencji i innych eventów. Gra sterowana ruchem wywołuje emocje, pobudza i rozluźnia atmosferę.

Ludzki joystick to niestandardowa rozrywka na najwyższym poziomie zaawansowania technicznego. Z zyskującą coraz większą popularność grą, znaną jako human joystick, możemy spotkać się także w kinach, podczas oczekiwania na seans. Polega ona na używaniu swojego ciała do sterowania obiektem na ekranie. Gra sterowana ruchem możliwa jest dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. Grać można zarówno w różnego rodzaju pomieszczeniach, jak i w plenerze. Human joystick to zabawa doskonała dla jednego uczestnika i dla wieloosobowej grupy. Jej zasady są niezwykle proste, wręcz intuicyjne, dzięki czemu udział w niej mogą brać nawet dzieci. Gra sterowana ruchem to nie tylko wyjątkowa atrakcja i forma rozrywki dla uczestników spotkania. Human joystick to także rewelacyjny pomysł na reklamę i skuteczne narzędzie marketingowe.

Human joystick – cena Cię nie odstraszy

Gra interaktywna stwarza szereg możliwości w zakresie promocji. Jeżeli chcesz, by Twoja marka została zapamiętana przez uczestników spotkania, wybierz human joystick. Cena kastomizacji urządzenia jest atrakcyjna w stosunku do poziomu proponowanych usług oraz tego, co zyskujesz. Indywidualna grafika i animacje, gra, nawiązująca do treści, które promujesz oraz obecność Twojego logo na jej planszy to tylko niektóre opcje, jakie możemy Ci zaoferować. Gra sterowana ruchem z pewnością przyciągnie uwagę licznych gości, którzy podejmą się emocjonującego wyzwania i spróbują swoich szans w zabawie. Fascynująca gra interaktywna pozwoli im zapamiętać Twoją markę i wzbudzi z nią pozytywne skojarzenia. Przekonaj się, jak wspaniałą atrakcję może stanowić human joystick i wejdź do gry.

Zbuduj pozytywne skojarzenia z marką

Gry interaktywne to świetny sposób na uatrakcyjnienie wszelkiego rodzaju eventów dla dzieci i dorosłych, zarówno podczas wydarzeń plenerowych, jak i w pomieszczeniach. Human Joystick to gra sterowana ruchem, oparta o zaawansowany, autorski silnik o nazwie GoFX. System stworzony przez Ejsak Group otrzymał wyróżnienie na międzynarodowym konkursie Intel Business Challenge jako jedyna technologia z Polski.

Interaktywne gry sterowane ruchem pozwalają na uczestnictwo w zabawie niemal każdemu dzięki prostym, intuicyjnym zasadom. Human Joystick angażuje całe ciało, dlatego staje się świetną formą ruchu. Wyzwala przy tym pozytywne emocje graczy, gwarantując im niezapomnianą rozrywkę. Human Joystick to nie tylko zabawa, ale też oryginalny sposób na wypromowanie swojej marki na rynku – jako atrakcja na imprezach firmowych może przyciągnąć rzesze potencjalnych klientów.

Human Joystick to nowoczesna forma marketingu – gry sterowane ruchem pozwalają promować markę w sposób atrakcyjny i angażujący. Indywidualnie stworzona na potrzeby klienta grafika i animacja umożliwiają promowanie dowolnych treści. Może grać w nią jeden lub wielu uczestników, stwarza więc też możliwości integracji i grywalizacji.

Please wait...