Human Joystick

Zbuduj pozytywne skojarzenia z marką

Human Joystick to gra sterowana ruchem, oparta o zaawansowany i autorski silnik o nazwie GoFX. System, jako jedyna technologia z Polski, otrzymał wyróżnienie na międzynarodowym konkursie Intel Business Challenge.

Atrakcja sprawdza się doskonale na wszelkiego typu eventach, ale również jako mini gra wyświetlana w kinach podczas emisji bloku reklamowego.

Jak działa urządzenie

Uczestnicy eventu sterują obiektem na ekranie za pomocą swojego ciała, które działa jak joystick

Zalety rozwiązania

Gra dla jednego/wielu zawodników

Grać można w pomieszczeniu lub plenerze

Łatwe zasady gry, które szybko zrozumiesz

Oryginalny sposób na wypromowanie marki wśród dużej ilości osób

Gra zespołowa wyzwalająca pozytywne emocje i skojarzenia z marką

Atrakcja, która mocno angażuje i przyciąga uwagę odbiorców

Gra integracyjna na imprezie firmowej - Human Joysitck

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

  • dostosujemy całą mechanikę gry do promowanych przez Ciebie treści
  • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
  • umieścimy logo firmowe na planszy gry
ZAMÓW

Przykłady zastosowania Human Joystick

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Studia telewizyjne i filmowe

Studia telewizyjne i filmowe

Eventy i reklama

Obiekty sportowe

Human joystick – czym jest?

Aby zapewnić swoim gościom niesamowite wrażenia, warto sięgnąć po nowoczesne technologie i urządzenia wysokiej klasy. Jednym z nich jest gra interaktywna, ciesząca się dużym powodzeniem wśród uczestników spotkań o charakterze promocyjnym, targów, konferencji i innych eventów. Gra sterowana ruchem wywołuje emocje, pobudza i rozluźnia atmosferę.

Ludzki joystick to niestandardowa rozrywka na najwyższym poziomie zaawansowania technicznego. Z zyskującą coraz większą popularność grą, znaną jako human joystick, możemy spotkać się także w kinach, podczas oczekiwania na seans. Polega ona na używaniu swojego ciała do sterowania obiektem na ekranie. Gra sterowana ruchem możliwa jest dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. Grać można zarówno w różnego rodzaju pomieszczeniach, jak i w plenerze. Human joystick to zabawa doskonała dla jednego uczestnika i dla wieloosobowej grupy. Jej zasady są niezwykle proste, wręcz intuicyjne, dzięki czemu udział w niej mogą brać nawet dzieci. Gra sterowana ruchem to nie tylko wyjątkowa atrakcja i forma rozrywki dla uczestników spotkania. Human joystick to także rewelacyjny pomysł na reklamę i skuteczne narzędzie marketingowe.

Human joystick – cena Cię nie odstraszy

Gra interaktywna stwarza szereg możliwości w zakresie promocji. Jeżeli chcesz, by Twoja marka została zapamiętana przez uczestników spotkania, wybierz human joystick. Cena kastomizacji urządzenia jest atrakcyjna w stosunku do poziomu proponowanych usług oraz tego, co zyskujesz. Indywidualna grafika i animacje, gra, nawiązująca do treści, które promujesz oraz obecność Twojego logo na jej planszy to tylko niektóre opcje, jakie możemy Ci zaoferować. Gra sterowana ruchem z pewnością przyciągnie uwagę licznych gości, którzy podejmą się emocjonującego wyzwania i spróbują swoich szans w zabawie. Fascynująca gra interaktywna pozwoli im zapamiętać Twoją markę i wzbudzi z nią pozytywne skojarzenia. Przekonaj się, jak wspaniałą atrakcję może stanowić human joystick i wejdź do gry.

Please wait...