Infokiosk multimedialny

Punkt informacyjny w atrakcyjnej formie

Chcesz zainteresować uczestników eventu swoim produktem oraz przedstawić informacje o nim w wyjątkowy sposób? A może zależy Ci na dostarczeniu im rozrywki oraz dreszczyku emocji? Infokioski multimedialne umożliwią Ci jedno i drugie, a także dużo więcej. Są to samoobsługowe urządzenia elektroniczne, wykorzystywane do wielu celów. Stworzone przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, multimedialne kioski informacyjne stanowią nie tylko doskonałe narzędzie promocji, ale również pozwalają na błyskawiczny dostęp do potrzebnych informacji. Infokioski to narzędzia, dzięki którym przeprowadzisz badanie opinii publicznej, zarezerwujesz bilet na lotnisku lub dworcu i złożysz zamówienie w restauracji. Infokiosk może być też źródłem doskonałej zabawy poprzez konkursy i quizy. Szerokie zastosowanie urządzenia nie ogranicza się do wnętrza budynków. Odporne na warunki atmosferyczne multimedialne kioski informacyjne instalowane są także w przestrzeni miejskiej, udostępniając informacje przez całą dobę.

Infokioski multimedialne – zalety urządzenia

Jest ich wiele i nieustannie przybywa nowych. Czym charakteryzuje się interaktywny punkt informacji, czyli infokiosk? Oto lista jego najistotniejszych cech:

 • nowoczesny i wyjątkowo atrakcyjny design,
 • nieskomplikowana obsługa,
 • duża odporność na uszkodzenia,
 • ogromna funkcjonalność,
 • atrakcyjna w stosunku do licznych zastosowań cena.

Kiosk multimedialny – przykłady zastosowania

Dzięki wykorzystaniu infokiosku możesz zrealizować swoje cele sprzedażowe, reklamowe, badawcze lub informacyjne. Urządzenie jest szczególnie przydatne przy prezentowaniu produktów i usług danej marki oraz przeprowadzaniu kampanii promocyjnych i reklamowych. Infokiosk to pomoc w szybkim dostarczaniu informacji oraz w badaniach rynkowych. To także doskonałe narzędzie do organizowania konkursów i loterii.

Gdzie postawić infokiosk?

Nowoczesne punkty informacyjne można postawić w dowolnym miejscu, jednak infokioski najbardziej przydatne mogą okazać się:

 • podczas eventów, akcji promocyjnych i marketingowych,
 • w centrach handlowych i supermarketach,
 • w restauracjach, biurach podróży, aptekach,
 • podczas targów i konferencji,
 • w bankach i agencjach ubezpieczeniowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat multimedialnych kiosków informacyjnych lub zależy Ci na tym, by poznać szczegóły naszej oferty, takie jak cena wynajmu infokiosku oraz zakres świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym każdy infokiosk i totem informacyjny może świetnie wywiązywać się ze swoich zadań, przekazując odbiorcom wiadomości w formie czytelnej i jednocześnie bardzo nowoczesnej. To kombinacja zalet, które są doceniane na świecie. Rozwiązania tego rodzaju są obecne w wielu krajach i można je swobodnie wykorzystywać do realizowania rozmaitych celów biznesowych, edukacyjnych czy typowo informacyjnych. Kiedy potrzeba sprawdzonych urządzeń, Ejsak Group stanowi ich znakomite źródło.

Infokioski multimedialne od Ejsak Group

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

 • dostosujemy całą mechanikę do promowanych przez Ciebie treści
 • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
 • umieścimy logotyp firmowy w aplikacji lub/i na obudowie
ZAMÓW

Zaawansowany infokiosk – cena wcale nie jest wysoka

Nasi Klienci mają pełną swobodę w decydowaniu o tym, jakie konkretnie cechy ma posiadać kiosk multimedialny, jaki dla siebie wybiorą. Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze techniczne, jakie pozwoli nam zawrzeć w sprzęcie dokładnie takie treści graficzne, tekstowe czy wideo, które są pożądane przez zamawiającego. Czuwamy nad tym, aby nawigacja i sterowanie funkcjami każdego ze stanowisk były maksymalnie intuicyjne, na co liczy każdy z użytkowników końcowych.

Okazuje się, że dzięki naszym rozwiązaniom komunikacja z Klientami, pasażerami czy interesantami może być bez porównania bardziej efektywna i zwyczajnie łatwiejsza. Ejsak Group dostarczy swój infokiosk na potrzeby dworców, portów lotniczych, podmiotów gospodarczych czy urzędów publicznych. Każdorazowo dążymy do opracowania rozwiązań odpowiadających w pełnym zakresie indywidualnym oczekiwaniom i stojących na świetnym poziomie technicznym.

Przykłady zastosowania Infokiosku

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Please wait...