Infokiosk multimedialny

Punkt informacyjny w atrakcyjnej formie

Chcesz zainteresować uczestników eventu swoim produktem oraz przedstawić informacje o nim w wyjątkowy sposób? A może zależy Ci na dostarczeniu im rozrywki oraz dreszczyku emocji? Infokioski multimedialne umożliwią Ci jedno i drugie! Interaktywny totem multimedialny to samoobsługowe urządzenie elektroniczne, wykorzystywane do wielu celów. Stworzone przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, multimedialne kioski informacyjne stanowią nie tylko doskonałe narzędzie promocji, ale również pozwalają na błyskawiczny dostęp do potrzebnych informacji. Infokioski to narzędzia, dzięki którym przeprowadzisz badanie opinii publicznej, zarezerwujesz bilet na lotnisku lub dworcu i złożysz zamówienie w restauracji. Infokiosk może być też źródłem doskonałej zabawy poprzez konkursy i quizy. Szerokie zastosowanie urządzenia nie ogranicza się do wnętrza budynków. Odporne na warunki atmosferyczne multimedialne kioski informacyjne instalowane są także w przestrzeni miejskiej, udostępniając informacje przez całą dobę.

Totem multimedialny może być nie tylko źródłem informacji – za jego pośrednictwem można także dokonać zakupu czy udostępnić interesantom rozmaite quizy i zabawy uatrakcyjniając czas spędzany na targach czy konferencjach. Ejsak Group zajmuje się tworzeniem oprogramowania dostosowanego do potrzeb i wymagań klienta, a także do jego pomysłu na wykorzystanie totemu.

Infokioski multimedialne – zalety:

 • nowoczesny i wyjątkowo atrakcyjny design,
 • nieskomplikowana obsługa,
 • duża odporność na uszkodzenia,
 • ogromna funkcjonalność,
 • atrakcyjna w stosunku do licznych zastosowań cena,
 • czytelność i łatwy dostęp do informacji

Kiosk multimedialny – przykłady zastosowania

Dzięki wykorzystaniu infokiosku możemy zrealizować swoje cele sprzedażowe, reklamowe, badawcze lub informacyjne. Urządzenie jest szczególnie przydatne przy prezentowaniu produktów i usług danej marki oraz przeprowadzaniu kampanii promocyjnych i reklamowych.

Gdzie postawić infokiosk?

Nowoczesne punkty informacyjne można postawić w dowolnym miejscu, jednak infokioski najbardziej przydatne mogą okazać się:

 • podczas eventów, akcji promocyjnych i marketingowych,
 • w centrach handlowych i supermarketach,
 • w restauracjach, biurach podróży, aptekach,
 • podczas targów i konferencji,
 • w bankach i agencjach ubezpieczeniowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat multimedialnych kiosków informacyjnych lub zależy Ci na tym, by poznać szczegóły naszej oferty, takie jak cena wynajmu infokiosku oraz zakres świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy niezbędnych informacji, które pozwolą zrozumieć, czym są infokioski, w jaki sposób można je wykorzystywać. Pomożemy również w zakresie projektowania. Zaprogramujemy system tak, aby był czytelny i atrakcyjny dla użytkowników.

Infokioski multimedialne od Ejsak Group

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

 • dostosujemy całą mechanikę do promowanych przez Ciebie treści
 • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
 • umieścimy logotyp firmowy w aplikacji lub/i na obudowie
ZAMÓW

Zaawansowany infokiosk – cena wcale nie jest wysoka

Nasi Klienci mają pełną swobodę w decydowaniu o tym, jakie cechy ma posiadać stworzony dla nich kiosk multimedialny. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu dobieramy dokładnie takie treści graficzne, tekstowe czy wideo, które są pożądane przez zamawiającego. Czuwamy nad tym, aby nawigacja i sterowanie funkcjami każdego ze stanowisk były maksymalnie intuicyjne, na co liczy każdy z użytkowników końcowych infokiosków.

Dzięki naszym rozwiązaniom komunikacja z Klientami, pasażerami czy interesantami może być jeszcze bardziej efektywna i łatwa. Ejsak Group dostarcza Infokioski na potrzeby dworców, portów lotniczych, podmiotów gospodarczych i urzędów publicznych. Każdorazowo dążymy do opracowania rozwiązań profesjonalnych technicznie i w pełni odpowiadających w indywidualnym oczekiwaniom klientów. Kioski informacyjne chętnie wykorzystywane są w celu budowania wizerunku marki – jako nowoczesnej, podążającej z duchem czasów.

Przykłady zastosowania Infokiosku

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Please wait...