Malowanie Światłem / Pixelstick

Obraz wart tysiąca słów

Malowanie Światłem i Pixelstick to technologie, które umożliwiają tworzenie kolorowych efektów świetlnych na fotografii. Atrakcje pobudzają wyobraźnię uczestników i dają niebywałe możliwości kreacji obrazu.

Pixelstick i rysowanie światłem

uatrakcyjnij swój event lub wypromuj produkt

Przenieś fotografowane postacie do bajkowej krainy lub obrysuj produkt tak, aby podkreślić jego największe walory. Wszystko zależy od pomysłowości. Rysowanie światłem to nie tylko doskonała zabawa, która uruchamia nawet najbardziej ukryte pokłady kreatywności, ale też wyróżniające się narzędzie promocji.

Rysowanie światłem to niezwykle oryginalny pomysł na aktywizację uczestników ważnego wydarzenia. Dzięki innowacyjnej technologii sprawisz, że Twój event lub konferencja zostaną zapamiętane na długo. Wyjątkowe zdjęcia mogą stać się pamiątką przypominającą o wspólnym spotkaniu, uświetnią odpowiednio jubileusz czy będą stanowić nietuzinkową reklamę. Pixelstick to niezwykła technika, która użyta w optymalny sposób, znakomicie spełni marketingowe zadania. Nie daj przejść obojętnie obok swojej marki i podaruj swoim słuchaczom lub Klientom coś wyjątkowego.

Malowanie światłem pozwala również na obrysowanie różnych obiektów, w tym Twoich produktów. Dzięki temu można osiągnąć wyjątkowy i zapierający dech w piersi efekt. Możliwości są niemal nieograniczone. Zdjęcie wykonane przy pomocy techniki pixelstic zwróci uwagę każdego. Rysowanie światłem wykorzystać można do podkreślenia walorów produktu lub uatrakcyjnienia całej ekspozycji. Ponadto malowanie światłem pozwala również na wykonywanie barwnych napisów.

Dodatkowo dla swoich Klientów oferujemy zamieszczenie firmowego logotypu czy podpisów na fotografii. Nasze usługi spełniają najwyższej jakości standardy. Zawsze potrafimy dostosować się do potrzeb Klientów, a nasza oferta jest atrakcyjna i korzystna cenowo. Współpracując z nami zyskuje się gwarancję, że malowanie światłem i pixelstick zostanie wykonane przez profesjonalistów w dziedzinie fotografii, którzy są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt. Daj zaskoczyć się możliwościami jakie daje wykorzystanie kolorowych źródeł światła podczas wykonywania nocnych zdjęć!

Zalety rozwiązania

Możliwość zaangażowania uczestników i stworzenia przez nich niepowtarzalnych kreacji

Efektem zabawy jest zdęcie wydrukowane/przesłane e-mailem

Subtelny branding: logo firmy z odpowiednim #hasztagiem na zdjęciu

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logo firmowe może się pojawić na:

  • urządzeniu
  • dedykowanych grafikach
  • wydrukowanych zdjęciach
ZAMÓW

Gdzie sprawdzi się rozwiązanie

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Please wait...