Podłoga interaktywna

Doznaj interaktywnych wrażeń na najwyższym poziomie

Chcesz dowiedzieć się, jak to jest chodzić po wodzie? A może marzysz o tym, by wcielić się w rolę piłkarza lub zasiąść na trybunach stadionu? Podłoga interaktywna pomoże wcielić te pomysły w życie. Dzięki zaawansowanemu technologicznie systemowi, możesz oddać się wspaniałej zabawie. Polega ona na wyświetlaniu zmieniających się pod wpływem ruchu obrazów na płaszczyźnie interaktywnej podłogi multimedialnej. Towarzyszą temu efekty dźwiękowe.

Podłoga interaktywna przeniesie Cię w inny świat i pobudzi wyobraźnię. Dysponujemy gotowymi scenariuszami animacji, w których możesz odkrywać ukryte grafiki, rozsiewać małe grafiki na dużej, ścierać obraz lub zmieniać go w mozaikę. Podłoga interaktywna nadaje się także do wyświetlania na ścianie, co daje niesamowite efekty i znacznie urozmaica wystrój pomieszczenia. Jeśli szukasz skutecznego narzędzia, które pomoże w promocji produktu lub marki, podłoga interaktywna będzie idealna.

Interaktywny świat na życzenie Klienta

Poza gotowymi rozwiązaniami, oferujemy także dedykowane gry i animacje wykorzystujące interaktywną podłogę, stworzone na potrzeby danego wydarzenia. Jeśli masz pomysł na ciekawy scenariusz i chcesz wprowadzić go w życie, nic prostszego. Zrobimy to dla Ciebie. Cena przygotowania zestawu zależna jest od wielu czynników, m.in. stopnia jego skomplikowania oraz rozmiarów planowanej projekcji.

Podłoga interaktywna – wynajem na atrakcyjnych warunkach

Uatrakcyjnij spotkanie i zdecyduj się na podłogę z efektami specjalnymi. Możesz umieścić logo swojej firmy jako jedną z animacji, ukryć je pod innymi grafikami i pozwalać gościom na zabawę w odkrywanie. Możliwości, jakie stwarza podłoga interaktywna są nieograniczone. Gdzie można je wykorzystać? Miejsca, w których taka rozrywka może okazać się szczególnie przydatna, to:

  • eventy, konferencje, spotkania, targi
  • centra handlowe, hotele, restauracje
  • akcje promocyjne
  • imprezy integracyjne

Cena wynajmu pozostaje do uzgodnienia, po określeniu jego warunków i zakresu usługi. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logotyp firmy może się pojawić:

  • na dedykowanej animacji
ZAMÓW

Przykłady zastosowania podłogi interaktywnej 

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(imprezy firmowe, imprezy integracyjne, promocja produktów)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje, szkolenia

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Please wait...