Interaktywny stół multimedialny 

interaktywna technologia audiowizualna do sal konferencyjnych

Jak przyciągnąć uwagę odbiorców podczas szkolenia, prezentacji celów i osiągnięć firmy lub omawiania oferty handlowej? Co zrobić, żeby ludzie uważnie słuchali i zapamiętywali informacje? Przede wszystkim należy zadbać o to, aby przekaz był dla nich interesujący. Elementy multimedialne – grafiki, filmy czy muzyka mogą pomóc w zwróceniu i zatrzymaniu ich uwagi na dłużej. Wiele możliwości w tym zakresie dają nowoczesne technologie. Efektownym pomysłem może być wyposażenie sali konferencyjnej w stół multimedialny, który znajduje się w ofercie Ejsak Group.

Przedstaw produkt w ciekawy sposób

Stół multimedialny to konstrukcja, której najważniejszymi elementami są ekran dotykowy LED, komputer sterujący i oprogramowanie, dostosowane do tego, jaką funkcję będzie pełnić sprzęt. Takie urządzenie daje nieograniczone możliwości. Może być wykorzystane do celów edukacyjnych, informacyjnych lub rozrywkowych. Stół dotykowy to także doskonałe narzędzie biznesowe pomagające w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę firmy. Ciekawa prezentacja produktu lub usługi zwiększa szanse na jego sprzedaż. Stół multimedialny pozwala pokazać, co firma ma do zaoferowania z wykorzystaniem nie tylko słów, ale też obrazów, dźwięków, a nawet symulacji komputerowych. Taka niecodzienna prezentacja przemówi do wyobraźni każdego Klienta.

Interesujące szkolenie? To możliwe!

Stół dotykowy jako wyposażenie sali konferencyjnej będzie też bardzo przydatny podczas organizacji firmowego szkolenia, prezentacji osiągnięć firmy lub planów i celów na przyszłość. Naukowcy są zgodni, że atrakcyjnie podane treści pomagają nie tylko w skupieniu uwagi, ale też wpływają pozytywnie na zapamiętywanie informacji. Elementy multimedialne i wizualne takie jak fotografie, filmy, wykresy i animacje wykorzystane podczas prezentacji pozwolą wzbudzić zainteresowanie pracowników. Treści przekazane w ten sposób zostaną w ich pamięci na dłużej, a właśnie o to chodzi w udanym szkoleniu. Wszystkie działania podejmowane przy użyciu stołu multimedialnego to działania interaktywne. Pozwalają więc na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Jego zaletą jest to, że może być obsługiwany jednocześnie przez kilka osób, co sprzyja integracji.

Technologia dla każdego

System, na jakim opiera się stół dotykowy, jest prosty i intuicyjny. Jego obsługa nie powinna więc sprawić nikomu problemów. Bardzo ważnym elementem jest oprogramowanie, które pozwala dostosować działanie sprzętu do potrzeb Klienta. Firmy oferujące zakup tego rodzaju urządzeń proponują aplikacje dedykowane konkretnym celom. Stół dotykowy to sprzęt bardzo wytrzymały. Jego blat jest zwykle wykonany z hartowanego szkła, dzięki czemu pozostaje odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo często jest wykorzystywany także w miejscach publicznych – jako interaktywne menu w restauracjach, punkt informacyjny w galeriach handlowych, a także w przedszkolach, szkołach i na placach zabaw, gdzie multimedialne rozwiązania służą celom edukacyjnym i rozrywkowym (obsługa urządzenia jest tak prosta, że bez problemu radzą sobie z nią nawet dzieci). Stół multimedialny jest także wodoodporny. Bez obaw można więc usiąść przy nim ze szklanką wody lub filiżanką kawy.

Gdzie wykorzystać stół multimedialny?

Tego typu atrakcja to doskonała rozrywka. Interaktywny stół multimedialny zaciekawi gości, zaangażuje ich i dostarczy wiedzy i rozrywki w przyjemny, oryginalny sposób. W związku z tym znajduje zastosowanie głównie:

  • podczas eventów, targów i konferencji
  • podczas spotkań o charakterze akcji promocyjnych i reklamowych
  • w biurach
  • w punktach informacji turystycznej i muzeach
  • w centrach handlowych

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

  • dostosujemy całą mechanikę aplikacji do promowanych przez Ciebie treści
  • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
  • umieścimy logotyp firmowy w aplikacji lub/i na obudowie
ZAMÓW

Nowoczesność w zasięgu ręki

Wyposażenie sali konferencyjnej ma duże znaczenie. W miejscu tym odbywają się zwykle szkolenia, podnoszące kwalifikacje pracowników, omawiane są plany rozwoju firmy oraz prowadzone są rozmowy z kontrahentami. Stół multimedialny to atrakcyjny element wystroju, który bardzo dobrze się prezentuje, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. Taki sprzęt na pewno zrobi wrażenie na Klientach. Widząc tak nowocześnie wyposażone biuro, odbiorcy oferty będą wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistami, którym nieobce są nowoczesne technologie.

Podczas eventów i akcji promocyjnych organizatorom zależy na przyciągnięciu uwagi uczestników, przekazaniu im informacji oraz zapewnieniu niecodziennej rozrywki. Stół multimedialny spełnia wszystkie te funkcje i może być wykorzystywany do różnorodnych celów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnej technologii multidotyku, stół dotykowy może być używany przez kilka osób jednocześnie. Jest to nie tylko ciekawy sposób na przekazanie informacji, ale także narzędzie multimedialne, służące do rozrywki. Interaktywny stół multimedialny jest niezwykle wytrzymały i prosty w obsłudze, działa intuicyjnie. Wyjątkowy design i atrakcyjny wygląd sprawiają, że stół dotykowy doskonale prezentuje się w eleganckich i stylowych wnętrzach sal bankietowych i konferencyjnych. Przeglądaj zdjęcia i filmy, szukaj odpowiedzi na pytania, weź udział w zabawie poprzez interaktywne gry. Stół multimedialny umożliwi Ci to wszystko i dużo więcej.

Stworzymy interaktywny stół dotykowy jakiego potrzebujesz

Nasi Klienci nie muszą korzystać z gotowych aplikacji. Zaprojektowanie nowych, dedykowanych aplikacji nie stanowi dla nas problemu. W zależności od celu spotkania i jego charakteru, stół multimedialny dostosowany zostaje do indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne i pomysłowe rozwiązania, takie jak mikrostoły z tabletem. Cena usługi może przyjemnie zaskoczyć. Jakość jest zawsze najwyższa.

Multimedialny stół interaktywny – jaka jest cena atrakcji?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena usługi uzależniona jest od jej zakresu. Po przedstawieniu przez Klienta swoich wymagań i potrzeb, dostosowujemy umowę i informujemy o kosztach. Cena jest wyższa w przypadku tworzenia aplikacji dedykowanych. Skontaktuj się z nami, z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Please wait...