Interaktywny stół multimedialny 

Baw się i ucz jednocześnie

Podczas eventów i akcji promocyjnych organizatorom zależy na przyciągnięciu uwagi uczestników, przekazaniu im informacji oraz zapewnieniu niecodziennej rozrywki. Stół multimedialny spełnia wszystkie te funkcje i może być wykorzystywany do różnorodnych celów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnej technologii multidotyku, stół dotykowy może być używany przez kilka osób jednocześnie. Jest to nie tylko ciekawy sposób na przekazanie informacji, ale także narzędzie multimedialne, służące do rozrywki. Interaktywny stół multimedialny jest niezwykle wytrzymały i prosty w obsłudze, działa intuicyjnie. Wyjątkowy design i atrakcyjny wygląd sprawiają, że stół dotykowy doskonale prezentuje się w eleganckich i stylowych wnętrzach sal bankietowych i konferencyjnych. Przeglądaj zdjęcia i filmy, szukaj odpowiedzi na pytania, weź udział w zabawie poprzez interaktywne gry. Stół multimedialny umożliwi Ci to wszystko i dużo więcej.

Stworzymy stół dotykowy na miarę Twoich potrzeb

Nasi Klienci nie muszą korzystać z gotowych aplikacji. Zaprojektowanie nowych, dedykowanych aplikacji nie stanowi dla nas problemu. W zależności od celu spotkania i jego charakteru, stół multimedialny dostosowany zostaje do indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne i pomysłowe rozwiązania, takie jak mikrostoły z tabletem. Cena usługi może przyjemnie zaskoczyć. Jakość jest zawsze najwyższa.

Gdzie wykorzystać stół multimedialny?

Tego typu atrakcja to doskonała rozrywka. Interaktywny stół multimedialny zaciekawi gości, zaangażuje ich i dostarczy wiedzy i rozrywki w przyjemny, oryginalny sposób. W związku z tym znajduje zastosowanie głównie:

  • podczas eventów, targów i konferencji
  • podczas spotkań o charakterze akcji promocyjnych i reklamowych
  • w biurach
  • w punktach informacji turystycznej i muzeach
  • w centrach handlowych

Multimedialny stół interaktywny – jaka jest cena atrakcji?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena usługi uzależniona jest od jej zakresu. Po przedstawieniu przez Klienta swoich wymagań i potrzeb, dostosowujemy umowę i informujemy o kosztach. Cena jest wyższa w przypadku tworzenia aplikacji dedykowanych. Skontaktuj się z nami, z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie:

  • dostosujemy całą mechanikę aplikacji do promowanych przez Ciebie treści
  • przygotujemy indywidualną grafikę i animację
  • umieścimy logotyp firmowy w aplikacji lub/i na obudowie
ZAMÓW

Przykłady zastosowania interaktywnego stołu multimedialnego

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi

Konferencje i szkolenia

Konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Please wait...