Video Wall

Animowane video ściany

Video wall (ściana video) jest odmianą wyświetlaczy wielkoformatowych, które służą do zaprezentowania animowanych zdjęć podczas eventów z dużą ilością gości. Atrakcja nadaje indywidualny charakter imprezie i personalizuje pracowników każdego szczebla.

Ściana multimedialna sprawdzi się na dużych eventach, galach oraz we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, których celem jest przyciągnięcie uwagi widza.

Zalety rozwiązania

Efektowny sposób na zaprezentowanie wszystkich uczestników eventu

Angażująca i zapadająca w pamięć rozrywka

Możliwość wypromowania marki w innowacyjny sposób

Branding / kastomizacja

Na Twoje życzenie logo firmy może się pojawić się we wszystkich realizacjach.

ZAMÓW

Przykłady zastosowania Video Wall

Eventy i reklama

Eventy i reklama
(promocja produktów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, gale)

Targi branżowe

Targi, konferencje

Muzea

Muzea

Centra handlowe

Centra handlowe

Studia telewizyjne i filmowe

Studia telewizyjne i filmowe

Centra handlowe

Obiekty sportowe

Video wall – co to?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne obecne są coraz częściej na konferencjach, szczególnie organizowanych przez duże firmy. Usprawniają one prowadzenie spotkania, a dodatkowo stanowią świetną atrakcję dla uczestników. Video wall (ściana video) jest odmianą wyświetlaczy wielkoformatowych, które służą do zaprezentowania animowanych zdjęć lub tekstu podczas eventów z dużą ilością gości.

Na poszczególnych fragmentach można umieścić indywidualną treść – zarówno tekstową, jak i graficzną, będącą wizualizacją omawianego zagadnienia. Video wall jest ułatwieniem dla prowadzących event, ponieważ nie muszą oni zajmować się przełączaniem slajdów. Wszystko wyświetlane jest na ścianach video, które gwarantują odpowiednią czytelność oraz widoczność dla każdego uczestnika. Atrakcja ta nadaje indywidualny charakter imprezie i może posłużyć jako personalizacja pracowników każdego szczebla, jak i całej firmy. Podczas szkolenia mogą być wyświetlane m.in. zdjęcia wybranych członków przedsiębiorstwa.

Treść wideo

Ściana multimedialna sprawdzi się na dużych eventach, galach oraz we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, których celem jest przyciągnięcie uwagi widza. Video wall to rozwiązanie, z którego korzysta coraz szersze grono odbiorców, jednak jest na tyle nowe, że nie wszyscy zdążyli poznać jego możliwości. Warto zastanowić się nad tym, jak trudno jest ustawić rzutnik i jakim kłopotem jest uzyskanie czytelnego, wyraźnego obrazu. Ściana multimedialna to doskonała propozycja, ponieważ jej obsługa jest bezproblemowa, a wyświetlana treść będzie widoczna dla każdego, również osób znajdujących się z tyłu sali. Oferujemy usługę wynajmu video wall – cena ustalana jest indywidualnie.

Ściana multimedialna – projekt indywidualny

Zaletą ściany video jest możliwość dopasowania poszczególnych jej fragmentów, w sposób, który pozwoli stworzyć dowolnie ukształtowaną powierzchnię multimedialną. Tego typu rozwiązania coraz częściej towarzyszą konferencjom, różnego rodzaju wystąpieniom, a nawet sprawdzają się w salach szkoleniowych. Ściana multimedialna stanowi także dodatkową atrakcję, która działa na wyobraźnię i pozwala szybciej zapamiętać wyświetlaną treść. To także sposób na wypromowanie swojej marki wśród uczestników szkolenia czy spotkania biznesowego.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Ejsak Group specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, oferujemy wyjątkowe atrakcje na eventy, a jednym z nich jest video wall. Zamawiana u nas usługa wypożyczenia ściany multimedialnej jest przydatna zarówno dla samych prowadzących konferencje, jak i uczestników spotkania. To rozwiązanie pozwalające na uzyskanie wysokiego poziomu oprawy wystąpienia podczas eventu.

Please wait...