Zaangażowanie uczestników każdego wydarzenia to ważna kwestia dla wielu organizatorów eventów. Niezależnie od wielkości imprezy oraz jej tematu, możemy znaleźć się w sytuacji, kiedy jej uczestnicy odliczają minuty do kolejnej przerwy na kawę czy lunchu. Jak zatem wzbudzić zaangażowanie uczestników eventu? Jednym z niezwykle ciekawych pomysłów jest niewątpliwie fotomozaika.

 

Angażująca zabawa dla wszystkich uczestników imprezy

fotomozaika_ejsakKażdy z nas spotkał się z fotomozaiką. Pasjonaci fotografii sami są w stanie stworzyć bardzo ciekawe kolaże ze zdjęć w zaciszu własnego domu. Dlaczego by nie wykorzystać tej formy zabawy podczas eventu? Na czym polega eventowa fotomozaika? Centralnym elementem zabawy jest ścianka z ponumerowanymi miejscami na zdjęcia. Uczestnicy wydarzenia są fotografowani i proszeni o umieszczenie swojego zdjęcia na ściance. Najważniejsze jest jednak to, że zamieszczone w ten sposób fotografie w efekcie tworzą niezwykły kolaż. Może nim być nazwa eventu, logo firmy czy inna dowolna grafika. Uczestnicy w ten ciekawy sposób „tworzą” wydarzenie, co znacznie podnosi ich zaangażowanie i pozwala na miłe spędzenie czasu.

 

Mozaika fotograficzna na Facebook’u

Ciekawym rozwiązaniem generującym ruch na portalach społecznościowych wydarzenia jest możliwość przesłania zrobionego zdjęcia uczestnikom wydarzenia mailowo i poproszenie ich o umieszczenie na stronie eventu z odpowiednim hashtagiem. Dzięki temu skutecznie zbudujemy ruch na portalach społecznościowych. Co więcej, mozaika ze zdjęć daje jeszcze jedną możliwość zabawy. Wystarczy poprosić uczestników wydarzenia o samodzielne zrobienie sobie zdjęcia i umieszczenie ich np. na Facebook’u czy Instagramie z odpowiednim hashtagiem. Po przechwyceniu zdjęć z odpowiednim opisem organizator samodzielnie tworzy mozaikę. Goście następnie mogą odnaleźć się na ściance z fotomozaiką. Zaskoczenie, dużo śmiechu i niezapomniane wrażenia z pewnością pozwolą zachować Wasz event przez długo w pamięci jego uczestników. Uczestnicy w ten ciekawy sposób „tworzą” wydarzenie, co znacznie podnosi ich zaangażowanie i pozwala na miłe spędzenie czasu.

Fotomozaika Ejsak Group

Fotomozaika dla firmy

Jeśli nadal zastanawiacie się, jak zaangażować pracowników i wywołać poczucie więzi z firmą, mozaika ze zdjęć jest niezwykle ciekawym, angażującym i budującym lojalność pracowników elementem kreowania pożądanej atmosfery w przedsiębiorstwie. Poproś pracowników abyście wspólnie stworzyli fotomozaikę przedstawiającą Wasz logotyp i umieśćcie efekt pracy w widocznym miejscu, np. na recepcji. To świetny sposób na umocnienie relacji z pracownikami.

Fotomozaika dla różnych celów

Personalizowane fotomozaiki dla firm i na eventy skutecznie budują zaangażowanie i więź z przedsiębiorstwem. Są ciekawym rozwiązaniem do polepszenia morale i osiągnięcia odpowiedniego poczucia wspólnoty w firmie. Nie można jednak zapomnieć o aspekcie marketingowym. Coraz więcej przedsiębiorstw skutecznie wykorzystuje tę formę emocjonalnej więzi z firmą jako element kampanii marketingowych. Nie czekaj, skontaktuj się z Ejsak Group już teraz i wypróbuj to niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe do budowania wizerunku swojej firmy.

Please wait...